آرشیو نویسنده: Majma

هشدار آیت الله مصباح یزدی: امروز دست های مرموزی در کار است تا اهداف انقلاب را تحریف نماید

امروز دست های مرموز، قوی و باتجربه ای در کار است که اهداف انقلاب و برنامه های اصلی و راهبردهای آن را تحریف نماید؛ باید تلاش کنیم که این اهداف و راهبردها سالم به نسل بعد برسد.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم: تکریم رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید از شهید خرسند، نشان از جایگاه بالای ایشان بوده است

پس از شهادت این شهید حجت الاسلام والمسلمین خرسند، رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید، بزرگان حوزه و مردم غیور کشور در شهرهای تهران، قم، شیراز و کازرون، تکریم بالایی انجام دادند که نشان از جایگاه علمی و مردمی این شهید عزیز بوده است.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم به مناسبت فرارسیدن روز قدس

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از اقشار و آحاد ملت مومن، انقلابی و رشید ایران اسلامی برای حضور با شکوه، پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید عهد با آرمان فلسطین و قدس شریف و بر حذر داشتن سران کشور‌های اسلامی و عربی از شرکت در کنفرانس بحرین دعوت بعمل می آورد.

پیام مجمع نمایندگان طلاب پیرو خبر شهادت مظلومه امام جمعه کازرون

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم این ضایعه اندوه بار را به مراجع معظم تقلید، حوزه‌های علمیه، به ویژه حوزه علمیه استان فارس تسلیت عرض نموده و برخورد قاطعانه با عامل و عاملین پشت صحنه این حادثه را از مسؤولین ذیصلاح مطالبه می‌نماید.

پیام تسلیت مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان فارس به مناسبت شهادت امام جمعه محترم کازرون

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان فارس در حوزه علمیه قم شهادت این عالم مجاهد را به مقام معظم رهبری، روحانیت معظم و عموم مردم ولایت مدار شهرستان کازرون تبریک و تسلیت می گوید و از مسئولان امنیتی و قضایی تقاضای پیگیری این امر و شناسایی عوامل مرتبط با این ترور ناجوانمردانه را دارد.

تا صورت پیوند جهان بود علی بود/ تا نقش زمین بود و زمان بود علی بود آن قلعه گشایی که در قلعه‌ی خیبر/ برکند به یک حمله و بگشود علی بود آن گرد سرافراز که اندر ره اسلام/ تا کار نشد راست نیاسود، علی بود شاهی که ولی بود و وصی بود علی بود/ سلطان سخا و کرم و جود علی بود آن شیر دلاور که برای طمع نفس/ بر خوان جهان پنجه نیالود، علی بود سر دو جهان جمله ز پنهان و ز پیدا/ شمس الحق تبریز که بنمود، علی بود آن عارف سجّاد، که خاک درش از قدر/ بر کنگرهی عرش بیفزود علی بود مسجود ملایک که شد آدم، ز علی شد/ آدم چو یکی قبله و مسجود علی بود هم آدم و هم شیث و هم ادریس و هم الیاس/ هم صالح پیغمبر و داوود علی بود هم موسی وهم عیسی و هم خضر و هم ایوب/ ...

برگزاری هفتمین جلسه هیات رئیسه سال دوم از دوره هشتم

جلسه هیأت رئیسه مجمع نمایندگان؛ یکشنبه ۹۸/۲/۲۹ در ساختمان دورشهر برگزار گردید؛ این جلسه با حضور حضرات حجج اسلام آقایان: حسینی نژاد، رضوی مهر، سعیدی، محسن زاده و رضوانی در ساعت: ۱۸:۰۰ آغاز گردید. دستور جلسه: بررسی و انتخاب نهایی اعضای کمیسیون‌های مجمع؛ جهت فعال سازی در سال دوم از دوره هشتم

دیدار اعضای محترم هیئت رئیسه مجمع نمایندگان با دبیر جدید شورای عالی حوزه های علمیه

دیدار اعضای محترم هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با دبیر جدید شورای عالی حوزه های علمیه حجه الاسلام و المسلمین رحیمیان موحد

برگزاری ششمین جلسه هیات رئیسه سال دوم از دوره هشتم

جلسه هیأت محترم رئیسه مجمع نمایندگان؛ یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۲۲ با حضور حضرات حجج اسلام آقایان: حسینی نژاد، سعیدی، محسن زاده و رضوانی نسب برگزار گردید. موضوع: بررسی اولویت بندی اعضای کمیسیون‌ها؛ سال دوم از دوره هشتم

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر: شهرداری به امور فرهنگی در فضای عمومی بیشتر اهتمام ورزد

نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم گفت: شورای شهر و شهرداری‌ها باید بیش از پیش در خصوص توجه به فعالیت‌های فرهنگی در فضای عمومی جامعه اهتمام ورزند.

نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب: ماموریت تبلیغی طلاب در ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر با اشاره به سیل شبهات مطرح شده درباره اسلام گفت: انتظار است مبلغان در این ماه عزیز، به این شبهات پاسخ داده و منابع و کتبی که به عنوان منبع از آن استفاده می کنند را برای مردم بیان کنند.

دیدار کارگران با رهبر معظم انقلاب اسلامی

ما باید فرهنگ کار و تولید و تلاش را ترویج کنیم. روحیه‌ی نشستن و انتظار ثروت بادآورده را کشیدن باید از بین برود؛ این را نباید ترویج کنیم. دستگاههای مختلف از جمله صدا و سیما باید متوجه این معنا باشند/ آن‌جایی که فکر و بازو و همت و اراده‌ی انسان کاری کند، جامعه را رشد می‌دهد. باید تلاش کرد؛ منتها ما نگاه‌مان فقط مادی نیست، دنبال معنویت و پیشرفت اخلاقی جامعه هم هستیم.

توصیه‌های مهمّ آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار رئیس قوّه قضائیه

توصیه‌های مهمّ آیت الله العظمی صافی گلپایگانی نسبت به جلوگیری از اختلاس‌ها و عدم حبس بدهکاران مالی، در دیدار رئیس قوّه قضائیه

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا آبروی نظام است

قوه قضاییه آبروی نظام اسلامی به شمار می آید و عدالت مطلوب خود را در این دستگاه نشان می دهد / امیدواریم در دوره مدیریت حضرتعالی تحول همه جانبه ای در دستگاه قضا صورت گیرد چرا که شما مرد تحول هستید.

در ابتدای درس خارج آیت الله العظمی مکارم شیرازی مطرح شد: توضیحات معظم له درباره برخی مسابقات

در کشور اسلامی نباید این وضع باشد، باید شفاف باشد. مال حرام برکت ندارد، در راه بد مصرف می شود و خیری در آن نیست. سایر حضرات آقایان هم همین نظر را گفته اند و ما البته با صراحت بیشتری بیان کرده ایم.