آرشیو نویسنده: dadsetan

آیت الله حسینی بیان در جمع طلاب رزن، درگزین بخش سردرود

این استاد درس خارج حوزه گفت: شما طلاب و فضلا باید در دردها، غم ها و شادی ها با یکدیگر باشید تا خدای متعال با شما باشد / طلاب و فضلا در غم ها و شادی ها درکنار یکدیگر باشند.

برگزاری جلسه هیأت رئیسه

جلسه هیأت رئیسه مجمع نمایندگان شنبه، ۸۹/۹/۹ ساعت: ۱۸:۰۰ برگزار گردید. این جلسه با حضور حضرات حجج اسلام آقایان: حسینی نژاد، رضوی مهر، سعیدی، محسن زاده و رضوانی نسب برگزار شد.   مصوبات: ۱- پیرامون طرح تشکیل بسیج مجمع نمایندگان مقرر گردید این طرح به صورت عادی و بدون فوریت به دبیرخانه ارائه گردد. ۲- مقرر گردید کارگروه ارتقاء مجمع سه شنبه همراه با نماز ظهر و عصر برگزار گردد.  

آیت الله ناصری در جمع طلاب و فضلای استان یزد

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: «تدین»، «تفکر» و «تعقل» سه موضوع مهم در مباحث آموزشی است که باید به آن توجه شود؛ دانش آموزان ما با «بخوان»، «بدان» و «فکر کن» تربیت نشده اند و تعقل در سیستم آموزشی ما وجود ندارد / تعقل در سیستم آموزشی کشور وجود ندارد/ طلاب و فضلا در مدارس آموزش و پرورش حضور پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان گلستان در جمع طلاب گنبد، مینودشت، گالیکش، کلاله دوزین و مراوه تپه

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی گفت: امروز بسترهای بسیاری در سطح استان وجود دارد که می توانیم از حضور طلاب و فضلا در این بسترها و زمینه ها به نحو احسن استفاده کنیم / آماده استفاده از ظرفیت طلاب استان گلستان در بسیج هستیم.

سردار نوحی در نشست بسیجیان، افسران جنگ اقتصادی و جهاد خدمت رسانی

یکی از اعضای کمیته جمهوری اسلامی در کاخ سفید، ترکی فیصل بوده است که سالیان متمادی مسئول سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی بوده و عربستان در این پروژه پذیرفته است که تمام حمایت های مالی این کمیته را بر عهده بگیرد و پول آن را پرداخت نماید.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع نمایندگان طلاب

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: این فتنه یک امتحانی برای ما هم بود و خوشبختانه بسیاری از حوزویان سربلند از این فتنه بیرون آمدند و البته برخی نیز هنوز نتوانستند بفهمند که چه خطر بزرگی از سر انقلاب و نظام گذشت.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر در گفت‌وگو با رسا: خواب پیروزی دشمنان بر ملت ایران هرگز تعبیر نخواهد شد

استاد درس خارج حوزه علمیه قم ضمن تجلیل از حرکت های خودجوش مردمی برای مقابله با آشوب گران و منافقان تأکید کرد که خواب پیروزی دشمنان بر ملت ایران تعبیر ندارد.

تقدیر مجمع طلاب و فضلای همدان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت در همدان

مجمع طلاب و فضلای استان همدان با صدور بیانیه ای از مردم همدان به خاطر خلق حماسه ای دیگر تقدیر و تشکر کرد و از قوه قضائیه خواست تا با اغتشاش گران با اشد مجازات برخورد کند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت هفته بسیج

ما مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم هفته بسیج را به همه پیروان راستین امام(ره)، مقام معظم رهبری و بسیجیان دلاور ایران اسلامی تبریک می‌گوییم و بر ملت فهیم کشورمان به خاطر داشتن چنین فرزندانی افتخار آفرین مباهات می‌نماییم.

امام جمعه موقت شهرضا در جمع طلاب و فضلای این شهر

امام جمعه موقت شهرضا بر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب تأکید کرد و ابراز داشت: حضرت معصومه (س)، حضرت زهرا (س) و … به سمت امام هجرت کرده اند؛ نباید امام را به جلو انداخت؛ بلکه باید به سمت امام حرکت کنیم و پشتیبان ایشان باشیم؛ رهبری که احساس کند که مردم، جامعه و علما در کنار او نباشند، مستضعف خواهد شد و باید همراه ایشان باشیم.

دکتر هاشم پور در جمع طلاب و فضلای سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ

مدیرعامل سابق مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: ما در کشور ظرفیت های آسمانی، زمینی، دریایی و … بسیار زیادی داریم که با طرح ها و لوایح مناسب مجلسی ها می تواند به فرصتی مناسب برای ملت تبدیل شود / نمایندگان مجلس با طرح های خود ظرفیت های کشور را شکوفا کنند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر و تشکر از امت اسلامی در حمایت از مواضع رهبری نسبت به اغتشاشات اخیر

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به نمایندگی از روحانیت سراسر کشور بر آستان الهی سجده شکر می‌گذاریم و به پیشگاه خدای بزرگ کرنش می‌نماییم. و خدای را به خاطر نعمت وجود رهبری آگاه، شجاع، عالم و مدبر و امتی را به پاس بصیرت، فهم و کمال همواره سپاس گذاریم.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا در جمع طلاب و فضلای مرند و جلفا

بُرد موشک های جمهوری اسلامی ایران لرزه به اندام اسرائیل انداخته است / امروز اسرائیل در بهم ریختگی بسیاری به سر می برد؛ چراکه بُرد موشک های جمهوری اسلامی ایران، لرزه بر اندام آنان انداخته است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع طلاب این استان

منافع برخی از اشخاص در دوقطبی شدن جامعه است/ همگان باید برای حفظ وحدت تلاش کنند / یکی از مسائل بسیار مهمی که در این زمانه باید به آن توجه داشته باشیم، وحدت و پرهیز از دوقطبی شدن جامعه است؛ ممکن است منافع کسانی در دوقطبی شدن جامعه باشد؛ اما همگان باید برای حفظ وحدت و ممانعت از ایجاد دوقطبی تلاش کنند.

کارشناس مسائل عراق در جمع طلاب و فضلای تهرانی

حجت الاسلام پهلوانی رسانه را مهمترین ابزار و عامل تفرقه افکنی اجتماعی در کشور عراق دانست و یادآور شد: رسانه های مختلف با بهره گیری از بستر فضای مجازی، ضمن ایجاد محیط اعتراضی، دغدغه مندی ملت عراق را وارد فاز آشوب های خیابانی نمودند.