اخبار مجمع

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر از نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در به دام انداختن سرشبکه سایت معاند آمدنیوز

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با تقدیر و سپاس فراوان از این شاهکار اطلاعاتی فرزندان این مرز و بوم و نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ سجده شکر به درگاه احدیت می‌ساید و استدعا دارد با تمام توان یکایک افراد پشت پرده و نفوذی در کشور که با این سایت معاند همکار و همراه بوده‌اند نیز شناسایی و به سزای عمل ناشایست خود برسند.

نشست هیئت رئیسه مجمع با رئیس دبیرخانه علمی و محتوایی جامعه مدرسین

نشست مشترک اعضای محترم هئیت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با رئیس دبیرخانه علمی و محتوایی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حجه الاسلام والمسلمین جمشیدی مورخ چهارشنبه، ۹۸/۷/۱۷ در محل دفتر جامعه مدرسین برگزار گردید.  

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت حضور زنان در ورزشگاه ها ی مخصوص آقایان

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با یادآوری نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دیگر مراجع عظام تقلید (دام ظلهم) که ورود زنان به ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی مخصوص آقایان را جایز نمی دانند مخالفت صریح خود را با حضور بانوان بزرگوار در ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی ویژه آقایان اعلام می داریم.

برگزاری جلسه کمیسیون سیاسی

جلسه کمیسیون سیاسی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با حضور روسای محترم کمیسیون ها مورخ ۹۸/۷/۱۷ در محل دفتر مجمع نمایندگان طلاب در ساختمان دورشهر برگزار گردید.  

انتخابات جامعه روحانیت لنجان در قم برگزار شد

انتخابات جامعه روحانیت لنجان با حضور طلاب و فضلای لنجانی مقیم قم در امامزاده احمد بن قاسم(ع) برگزار شد.

برگزاری شانزدهمین جلسه هیات رئیسه سال دوم از دوره هشتم

شانزدهمین جلسه هیات رئیسه سال دوم از دوره هشتم مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، دوشنبه مورخ دوشنبه مورخ ۹۸/۷/۱۵ در دفتر مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم واقع در ساختمان دورشهر برگزار گردید.

برگزاری جلسه کمیسیون مالی و اقتصادی

کمیسیون مالی و اقتصادی با موضوع انتخاب هیئت رئیسه کمیسیون در تاریخ ۹۸/۷/۱۰ در ساختمان جامعه مدرسین برگزار گردید و در این جلسه حجج الاسلام مولا، حسین پور، بیرامی، نقوی به ترتیب به عنوان رئیس، نائب رئیس، منشی و مخبر کمیسیون انتخاب شدند.  

کمیسیون اخلاق و امور تربیت

کمیسیون اخلاق و امور تربیت با موضوع انتخاب هیئت رئیسه کمیسیون در تاریخ ۹۸/۷/۱۰ در ساختمان جامعه مدرسین برگزار گردید و در این جلسه حجج الاسلام حقجو، حسینی، مرندی، گرجی به ترتیب به عنوان رئیس، نائب رئیس، منشی و مخبر کمیسیون انتخاب شدند.  

برگزاری جلسه کمیسیون بسیج و آمادگی دفاعی

کمیسیون بسیج و آمادگی دفاعی با موضوع طرح های پیشنهادی و شرح وظایف کمیسیون در تاریخ ۹۸/۱۷/۱۰ در ساختمان جامعه مدرسین برگزار گردید.

برگزای جلسه کمیسیون حوزه و دانشگاه

کمیسیون حوزه و دانشگاه با موضوع شرح وظایف و بررسی ایده های اعضای کمیسیون برای جلسات آتی کمیسیون در تاریخ ۱۰/۷/۹۸ در ساختمان جامعه مدرسین برگزار گردید.  

برگزاری جلسه کمیسیون تحقیقات علمی

کمیسیون تحقیقات علمی با دستور جلسه ارائه ایده ها و پیشنهادات اعضای کمیسیون برای فعالیت سال جاری کمیسیون و ارائه پیش نویس طرح تربیت پژوهشگر در حوزه های علمیه در تاریخ ۹۸/۷/۱۰ در ساختمان جامعه مدرسین برگزار گردید.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در جمع طلاب بم، فهرج، ریگان و نرماشیر

نیکزادی گفت: امروز جامعه شرق استان به شدت نیاز به حضور فضلا و روحانیون دارد و منتظر حضور شما عزیزان در منطقه هستیم.

وضعیت حج تمتع امسال از زبان امیرالحاج ایران، در جمع طلاب شهرضا

نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت گفت: امسال سخت ترین حج، طولانی ترین حج، گران ترین حج و از نظر سنی هم پیرترین حج را داشته ایم که شرایط را سخت می کرد.

معاون پارلمانی و حقوقی وزیر دادگستری در جمع طلاب و فضلای فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت

فرهادی گفت: باید پایه های عقیدتی، اخلاقی و مذهبی مردم تقویت شود تا شاهد کاهش فسادهای موجود باشیم .

حجت الاسلام والمسلمین عابدی در جلسه طلاب اردکان: تأسیس گروه جهادی شهید عبداللهی؛ اقدامی فاخر از طلاب اردکان

حجت الاسلام عابدی گفت: تأسیس گروه جهادی شهید عبداللهی را از اقدامات فاخر طلاب و فضلای اردکان برشمرد و اذعان داشت: عمده تمرکز این گروه جهادی، بر فعالیت های تبلیغی و فرهنگی استوار بوده و اقدامات ارزشمندی را در این راستا رقم زده است.