مجمع عمومی

شانزدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره با موضوع سیل اخیر با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم

شانزدهمین مجمع عمومی نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با موضوع سیل اخیر کشور و با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم در سالن همایش های جامعه مدرسین برگزار شد.

پانزدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

در پانزدهمین جلسه مجمع عمومی با رأی نمایندگان طلاب و فضلا، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد مجددا به عنوان رئیس مجمع نمایندگان، حجج الاسلام رضوی و سعیدی به عنوان نائب رئیس اول و دوم و حجج الاسلام محسن زاده  و رضوانی نسب به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند.

چهاردهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد: اجتماع بزرگ طلاب در لبیک گویی به بیانیه گام دوم انقلاب که در مدرسه علمیه فیضیه انجام شد، بسیار مناسب بوده و مسئولان حوزه نیز به خوبی پای کار آمده و برنامه بسیار مناسبی برگزار شد.

سیزدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

در سیزدهمین مجمع عمومی از هشتمین دوره نمایندگان، آیین نامه اجرایی «قرارگاه حوزه انقلابی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم» به تصویب رسید.

دوازدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، دوازدهمین مجمع عمومی از هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مورخ ۹۷/۱۱/۱۰ در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.

یازدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

در یازدهمین مجمع عمومی از هشتمین دوره نمایندگان طلاب که چهارشنبه، بیست و ششم دی ماه در سالن همایش های جامعه مدرسین برگزار شد به تصویب رسید: طرح ایجاد نهاد نمایندگی ولی فقیه در آموزش و پرورش

دهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره با حضور مسئول دفتر مقام معظم رهبری

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی مسئول دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه بنده از خود ایشان شنیدم که اگر مسائل حفاظتی نبود، با پیکان به این طرف و آن طرف می رفتم، گفت: در دفتر ایشان ماشین هایی از سوی حفاظت وجود داشته و از آن استفاده می شود؛ اما معظم له هر شش ماه یکبار پول بنزین و هزینه استهلاک ماشین هایی  را که از آن استفاده کرده اند، به حفاظت بر می گردانند.

نهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم: امروز به خاطر برخی سلائق ها، دایره انقلابی بودن آنچنان تنگ شده است که گاهی خود ما نیز از این دائره خارج می شویم؛ این مباحث آفت های انقلاب است.

هشتمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در جمع نمایندگان طلاب مطرح کرد: امروز با جنگ اقتصادی، جنگ نرم و جنگ نفوذ مواجه هستیم که بخشی از اشکالات، نابسامانی ها و مشکلات اقتصادی که دامنگیر جامعه ما شده، به مدیریت داخلی خود ما بر می گردد؛ البته بخش قابل توجهی هم مختص به توطئه های دشمن است.

هفتمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره

رئیس مجمع نمایندگان طلاب در مجمع عمومی نمایندگان: امروز؛ روزهای سختی برای بچه های انقلابی و حزب اللهی می بینیم؛ متأسفانه دغدغه اصلی برخی از مسئولان مملکت حضور زنان در ورزشگاه ها یا عدم بستن تلگرام است که واقعا فاجعه است و به مسائل اصلی این کشور نمی پردازند.

ششمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره با حضور آیت الله اعرافی

آیت الله اعرافی در جمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: در دو سالی که مدیریت حوزه را به بنده سپردند، به ۱۸ استان کشور سفر داشته و میانگین روزانه ۹ ساعت برای مدیریت حوزه وقت گذاشته ام که ان شاءالله پس از معرفی مدیر جدید جامعه المصطفی العالمیه، وقت بیشتری نیز خواهیم گذاشت.