استان ها

آیت الله حسینی بیان در جمع طلاب رزن، درگزین بخش سردرود

این استاد درس خارج حوزه گفت: شما طلاب و فضلا باید در دردها، غم ها و شادی ها با یکدیگر باشید تا خدای متعال با شما باشد / طلاب و فضلا در غم ها و شادی ها درکنار یکدیگر باشند.

آیت الله ناصری در جمع طلاب و فضلای استان یزد

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: «تدین»، «تفکر» و «تعقل» سه موضوع مهم در مباحث آموزشی است که باید به آن توجه شود؛ دانش آموزان ما با «بخوان»، «بدان» و «فکر کن» تربیت نشده اند و تعقل در سیستم آموزشی ما وجود ندارد / تعقل در سیستم آموزشی کشور وجود ندارد/ طلاب و فضلا در مدارس آموزش و پرورش حضور پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان گلستان در جمع طلاب گنبد، مینودشت، گالیکش، کلاله دوزین و مراوه تپه

حجت الاسلام والمسلمین رعایتی گفت: امروز بسترهای بسیاری در سطح استان وجود دارد که می توانیم از حضور طلاب و فضلا در این بسترها و زمینه ها به نحو احسن استفاده کنیم / آماده استفاده از ظرفیت طلاب استان گلستان در بسیج هستیم.

تقدیر مجمع طلاب و فضلای همدان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت در همدان

مجمع طلاب و فضلای استان همدان با صدور بیانیه ای از مردم همدان به خاطر خلق حماسه ای دیگر تقدیر و تشکر کرد و از قوه قضائیه خواست تا با اغتشاش گران با اشد مجازات برخورد کند.

امام جمعه موقت شهرضا در جمع طلاب و فضلای این شهر

امام جمعه موقت شهرضا بر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب تأکید کرد و ابراز داشت: حضرت معصومه (س)، حضرت زهرا (س) و … به سمت امام هجرت کرده اند؛ نباید امام را به جلو انداخت؛ بلکه باید به سمت امام حرکت کنیم و پشتیبان ایشان باشیم؛ رهبری که احساس کند که مردم، جامعه و علما در کنار او نباشند، مستضعف خواهد شد و باید همراه ایشان باشیم.

دکتر هاشم پور در جمع طلاب و فضلای سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ

مدیرعامل سابق مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: ما در کشور ظرفیت های آسمانی، زمینی، دریایی و … بسیار زیادی داریم که با طرح ها و لوایح مناسب مجلسی ها می تواند به فرصتی مناسب برای ملت تبدیل شود / نمایندگان مجلس با طرح های خود ظرفیت های کشور را شکوفا کنند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا در جمع طلاب و فضلای مرند و جلفا

بُرد موشک های جمهوری اسلامی ایران لرزه به اندام اسرائیل انداخته است / امروز اسرائیل در بهم ریختگی بسیاری به سر می برد؛ چراکه بُرد موشک های جمهوری اسلامی ایران، لرزه بر اندام آنان انداخته است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع طلاب این استان

منافع برخی از اشخاص در دوقطبی شدن جامعه است/ همگان باید برای حفظ وحدت تلاش کنند / یکی از مسائل بسیار مهمی که در این زمانه باید به آن توجه داشته باشیم، وحدت و پرهیز از دوقطبی شدن جامعه است؛ ممکن است منافع کسانی در دوقطبی شدن جامعه باشد؛ اما همگان باید برای حفظ وحدت و ممانعت از ایجاد دوقطبی تلاش کنند.

کارشناس مسائل عراق در جمع طلاب و فضلای تهرانی

حجت الاسلام پهلوانی رسانه را مهمترین ابزار و عامل تفرقه افکنی اجتماعی در کشور عراق دانست و یادآور شد: رسانه های مختلف با بهره گیری از بستر فضای مجازی، ضمن ایجاد محیط اعتراضی، دغدغه مندی ملت عراق را وارد فاز آشوب های خیابانی نمودند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در بین طلاب و فضلای این منطقه

روحانیت باید مراقب باشد/ کوچکترین حرکات ما را به پای نظام و رهبری می نویسند / امروز مردم به روحانیت اعتقاد داشته و پای آن ایستاده اند؛ لذا خودمان باید قدر خود را دانسته و بدانیم که زیر ذره بین قرار داشته و کوچکترین حرکت ما را به پای نظام و رهبری می نویسند.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی در جمع طلاب اندیمشک

مشکل ما کمبود استاد اخلاق نیست؛ چون استاد اخلاق ناب و درجه یک وجود دارد؛ اما طالب اخلاق کم است.

حجت الاسلام والمسلمین امامی در جلسه طلاب خمینی شهر: نیازمند حضور طلاب در منطقه برای پاسخ به شبهات موجود هستیم

امروز نیازمند حضور طلاب و فضلا در منطقه هستیم؛ چراکه شبهات بسیاری در میان مردم وجود دارد که باید پاسخ داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان خطاب به طلاب همدان: همچون رسول خدا (ص) از توهین ها و طعنه ها نهراسیم

در زمان رسول گرامی اسلام(ص)، توهین ها و طعنه های بسیاری نسبت به ایشان گفته شد؛ اما ایشان از کار خود دست نکشید و دست از مأموریت خود برنداشت؛ پس ما نیز باید همچون ایشان مقاوم بوده و دست از تلاش نکشیم.

عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در جمع طلاب و فضلای میاندوآب

حوزه‌های علمیه و طلاب باید ضمن توجه به سهم و وظایف خود در گام دوم انقلاب اسلامی، تلاش روز افزونی را در راستای عملباتی سازی این منشور راهبردی به کار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی در جمع طلاب و فضلای قروه و کامیاران

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در اربعین حسینی نیز موکب های بسیاری از سوی شیعیان و اهل تسنن راه اندازی شد که ۱۴ موکب در سطح استان و چهار موکب در کربلا بوده است.