استان ها

نماینده مردم مشهد در جمع طلاب و فضلای مشهدی مقیم قم

  بنده در زمان اربعین مشاهده کردم که دام های زنده در حال قاچاق است و پس از پایان اربعین اعلام کردیم که قاچاقچیان در حال قاچاق هستند؛ اما امروز شاهد هستیم همچنان قاچاق می شود و قیمت گوشت به ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

مدیر کل صدا و سیما آذربایجان‌غربی در دیدار با نمایندگان طلاب استان

مسعود مجرد در نشستی با مجمع نمایندگان طلاب آذربابجان‌غربی اظهار داشت: از جمله نیازهای امروز صدا و سیما که خواست ما هم هست، شنیدن نقد و نظرات دلسوزان به نظام است. وی ادامه داد: امروز در شرایطی قرار داریم که دشمنان اسلام با ۳۰۶ شبکه ماهواره‌ای شبانه روز علیه منافع ملی و دینی تبلیغ می‌کنند که از این تعداد ۳۰ شبکه به زبان کردی، حدود ۸۰ شبکه به زبان ترکی استانبولی و ۱۲ شبکه به زبان آذری فعالیت می‌کنند. مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان‌غربی اضافه کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای در جهت تهی کردن مردم از اعتقادات دینی حرکت می‌کنند و امروز این تهاجم مختص ماهواره نیست، بلکه در فضای مجازی که از سال ۸۸ شروع شده است، این تهاجم‌ها به شدت ادامه دارد. وی افزود: در سال ۸۸ تاثیرگذاری شبکه‌های تویتر و فیسبوک در حدود دو میلیون نفر بود، در سال ۹۲ به ۲۰ میلیون نفر رسید و امروز طبق ...

دکتر نجابت نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در جمع طلاب شیرازی

  نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با بیان این که ولایت تعطیل بردار نیست، خاطرنشان کرد: به میزانی که ولایت الهی توسعه می یابد زمین بازی برای جولان ولایت شیطان تنگ تر می شود و میزان حضور در این درگیری نشان دهنده توسعه یافتگی گفتمانی است.  

رئیس شعبه ۵۲ دیوان عالی کشور در جمع طلاب و فضلای بیجاری مقیم قم

  حجت الاسلام علویان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولین دفتر تبلیغات اسلامی به نکات مهم و اساسی اشاره داشتند که از جمله آن، ارتباط مستمر مبلغان با مخاطبان پس از پایان تبلیغ بوده است.  

روحانی جانباز جنگ تحمیلی در جمع طلاب و فضلای نورآباد ممسنی

  نماینده طلاب تربت حیدریه ضمن تاکید بر این که مسئولان نظام قسم خورده اند تا به اسلام و خلق خدا خدمت کنند، اظهار داشت: متأسفانه در برخی از مواقع مسئولان مردم را نگران کرده و با دلهره و اضطراب روبرو می سازند؛ لذا بر تک تک طلاب لازم است تا با توجه روزافزون به فعالیت های تبلیغی و فرهنگی، مسئولیت های بر زمین مانده را در کنار وظایف دینی خود پیگیری نمایند.  

آیت الله حمیدی در جمع طلاب همدانی مقیم قم

  این استاد اخلاق گفت: ترویج موسیقی در جمهوری اسلامی ایران خلاف منویات امام راحل(ره) است و استاندار همدان باید بداند که نباید چنین خلاف هایی در این استان اتفاق بیفتد. استان همدان دارای افتخارات و بزرگان بسیاری است که سزاوار نیست کارهای خلاف شرع در آن انجام شود.  

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در جمع طلاب و فضلای اندیمشک

برخی مسئولان fatf را امین می دانند؛ اما باید بگوییم رئیس fatf مسئول خزانه داری آمریکاست و هر برنامه ای که داشته باشیم، آنان خراب می نمایند؛ پس با این کنوانسیون ها کمک به وضع اقتصادی مملکت نکرده و اجرای تحریم ها را راحت تر می نماید.

دادستان ویژه روحانیت استان سمنان در جمع طلاب و فضلای سمنانی مقیم قم

امروز والله مرجعیت و جایگاه روحانیت در جامعه از بین نرفته است؛ کجا ما را نپذیرفته اند؟ چطور ۲۰ بچه طلبه بی سواد توانسته اند درباره احمد الحسن الیمانی (احمد اسماعیل کاطع) منبر بروند؟ اگر ما را نمی پذیرند، چطور آنان را پذیرفته اند؟

رئیس جامعه الزهرا(س) در مراسم بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین حاجی آبادی، طلایه دار تبلیغ جهادی در کرمان

  مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاجی آبادی، مصداق یک روحانی دلسوز بودند و طلاب بسیاری را برای خدمت به دانش آموزان همراه خود کردند. ایشان با رفتن خود تلنگری به ما می زنند که مسیر همین است؛ اما بدانیم که اگر بناست روحانیت توفیق داشته باشد، باید در این مسیر قدم بردارد.  

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیزاده موسوی در جمع طلاب نائینی مقیم قم

  حجت الاسلام والمسلمین علیزاده موسوی در جمع طلاب نائینی مقیم قم گفت: باید در مرحله نخست بگوییم که توسل مفهومی است که موردقبول همه مسلمین است و وهابیت بابیان مصادیق اشخاص و اشیاء به دنبال کنار زدن اصل مسئله توسل هستند.  

دیدار نمایندگان طلاب استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی با رئیس جامعه الزهراء

در این دیدار نمایندگان حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در مورد جامعه الزهراء پرداخته و پیشنهاداتی در مورد مسایل آموزشی پرورشی و تبلیغی و…مطرح شد که جناب حجه الاسلام و المسلمین مدنی رئیس جامعه الزهراء بعد از جمع بندی و ارایه گزارش، به سوالات نمکایندگان، پاسخ دادند.

امام جمعه قلعه گنج در بین طلاب و فضلای جنوب کرمان

طلاب و فضلای مقیم قم نباید فرصت های تبلیغی را از دست بدهند؛ حتی باید از سفرهای کوتاه خود به منطقه نیز کمال استفاده را کرده و کارهای کوچک را مهم بشماریم و انجام دهیم.

امام جمعه بابکنار در جمع طلاب و فضلای بابلکناری مقیم قم

امروز دانش آموزان بسیاری مشتاق حضور روحانیت در مدارس بوده و باید حضور پررنگی در این عرصه داشته باشیم؛ امروز دانش آموزان ما در اولیات مسائل مذهبی مشکل داشته و نیازمند دریافت مطالب ناب اسلامی هستند. حضور در میان دانش آموزان از ضروریات است؛ چراکه دشمن در حال فعالیت شبانه روزی است و وظیفه طلاب و فضلاست که با این برنامه ها مقابله کنند.

حجت الاسلام علیزاده موسوی در جلسه طلاب و فضلای نائین، خوربیابانک و فرخی

امروز این سوال از سوی برخی شیعیان مطرح است که چرا به جای اینکه مستقیما سراغ خدا برویم، به سراغ اهل بیت (ع) می رویم؟ امروز این تفکرات از سوی سلفی های شیعه تکثیر شده و شیوع پیدا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین مدیحی در جمع طلاب و فضلای بروجردی مقیم قم

امروز شهید حججی هایی در جامعه وجود دارند که حجت را بر ما تمام کرده اند؛ همانطور که عناصر باطل زیاد است، عناصر هدایت هم بسیار وجود دارد و نمونه آن شهید حججی ها هستند. تمام عناصر فساد برای شهید حججی هم بود؛ اما او در راه حق سر داد؛ ما برای انجام فعالیت های فاسد چه حجتی در روز قیامت خواهیم داشت؟