بیانیه ها و اطلاعیه های دوره هشتم

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت هفته بسیج

ما مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم هفته بسیج را به همه پیروان راستین امام(ره)، مقام معظم رهبری و بسیجیان دلاور ایران اسلامی تبریک می‌گوییم و بر ملت فهیم کشورمان به خاطر داشتن چنین فرزندانی افتخار آفرین مباهات می‌نماییم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر و تشکر از امت اسلامی در حمایت از مواضع رهبری نسبت به اغتشاشات اخیر

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به نمایندگی از روحانیت سراسر کشور بر آستان الهی سجده شکر می‌گذاریم و به پیشگاه خدای بزرگ کرنش می‌نماییم. و خدای را به خاطر نعمت وجود رهبری آگاه، شجاع، عالم و مدبر و امتی را به پاس بصیرت، فهم و کمال همواره سپاس گذاریم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت اظهارات تفرقه آمیز بعضی از مسؤولین کشور

به رئیس جمهور محترم به عنوان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم آخرین یادگار امام خمینی هشدار می‌دهیم که از نظریه پردازی منورالفکر مآبانه و قرائت‌های سکولار مآبانه از قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی جداً پرهیز و خودداری فرماید و هرگز جمهوریت را در مقابل اسلامیت نظام قرار ندهد و مؤکداً به رئیس جمهور اعلام می‌کنیم، نظام مقدس جمهوری اسلامی که رکن رکین آن ولی فقیه است و مشروعیت همه قوا بستگی به تنفیذ ولی فقیه دارد.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در روز ملی استکبارستیزی، سرآغاز افول آمریکا و روز تجدید میثاق با شهدای دانش آموز

مجمع نمایندگان طلاب ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت خود با توجه کامل به فرمایشات مدبرانه مقام معظم رهبری«مدظله العالی» اتکال و ایمان کامل دارد و به همه کسانی که در نهایت خباثت استکبار و کارشکنی او و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت مظلوم ایران دم از مذاکره می‌زنند و چشم خود بر روی دستاوردهای عظیم سپاه اسلام فرو بسته‌اند و اراده ملت را هنوز باور نکرده‌اند و رشد و شکوفایی خودکفایی را نادیده گرفته‌اند، هشدار می‌دهیم زبان در کام خود فرو کشیده و بدانند امید دوباره به آمریکا صد در صد غلط و اشتباه است که البته اینبار هرگز از پیشگاه ملت ایران بخشودنی نیست.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر از نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در به دام انداختن سرشبکه سایت معاند آمدنیوز

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با تقدیر و سپاس فراوان از این شاهکار اطلاعاتی فرزندان این مرز و بوم و نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ سجده شکر به درگاه احدیت می‌ساید و استدعا دارد با تمام توان یکایک افراد پشت پرده و نفوذی در کشور که با این سایت معاند همکار و همراه بوده‌اند نیز شناسایی و به سزای عمل ناشایست خود برسند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت حضور زنان در ورزشگاه ها ی مخصوص آقایان

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با یادآوری نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دیگر مراجع عظام تقلید (دام ظلهم) که ورود زنان به ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی مخصوص آقایان را جایز نمی دانند مخالفت صریح خود را با حضور بانوان بزرگوار در ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی ویژه آقایان اعلام می داریم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در سالگرد هفته دفاع مقدس

امروز مجمع نمایندگان طلاب مفتخر است بزرگ پرچمدار لشکر مخلص بسیج و شاگرد پرورش یافته مکتب خمینی کبیر(ره)، رهبر جانباز انقلاب حضرت امام خامنه‌ای«مدظله العالی» در تحول جهانی نقش آفرینی می‌نماید و آهنگ امید به پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل را، چون اشعه حیات بخش، گوشزد می‌نماید.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در مورد جنایات و کشتار مردم مظلوم و مسلمان منطقه جامو‌ و‌ کشمیر

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اسفبار ملت ستمدیده کشمیر ومحکومیت کشتار بی رحمانه از دولت هند می خواهد که با حفظ سابقه افتخار آمیز خود در مبارزه با استعمار و استکبار با تاسی به رهبر آزادگان جهان امام حسین بن علی(علیهما السلام) هرچه سریعتر با پایبندی به قوانین بین المللی و داخلی ثبات و آرامش را به منطقه برگردانده و از هرگونه اقدام تنش آمیز خود داری نماید.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت زندانی نمودن رهبر مسلمانان نیجریه علامه شیخ زکزاکی

مجمع نمایندگان طلاب ضمن شکایت به مجامع حقوقی و اعتراض به جو خفقان دولت‌های به ظاهر مسلمان از وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی می‌خواهیم تا از پتانسیل خود، فعالانه به جهت آزادی شیخ زکزاکی و یارانش اقدامات مؤثری انجام داده و مراتب نگرانی حوزه‌های علمیه جهان اسلام را به مجامع بین الملل برسانند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت اقدام اخیر آمریکا در تحریم مقام معظم رهبری و مسؤولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تحلیل مجمع نمایندگان طلاب از اقدامات ترامپ مبتنی بر درماندگی دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران این است که ترامپ دارد تبلیغات دوره جدید ریاست جمهوری آمریکا را آماده می‌کند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت پیروزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام پهپاد جاسوسی و پیشرفته آمریکایی

مجمع نمایندگان طلاب ضمن تبریک پیروزی‌های سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی ایران، به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای، ملت بزرگ و شهید پرور انقلاب اسلامی، از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، این حافظان نظام و کشور اسلامی تقدیر و سپاسگذاری می‌نماید و نوید می‌دهد که این تضمین آیه الهی را به زودی شاهد خواهیم بود: «أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَریبٍ»

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم به مناسبت فرارسیدن روز قدس

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از اقشار و آحاد ملت مومن، انقلابی و رشید ایران اسلامی برای حضور با شکوه، پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید عهد با آرمان فلسطین و قدس شریف و بر حذر داشتن سران کشور‌های اسلامی و عربی از شرکت در کنفرانس بحرین دعوت بعمل می آورد.

پیام مجمع نمایندگان طلاب پیرو خبر شهادت مظلومه امام جمعه کازرون

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم این ضایعه اندوه بار را به مراجع معظم تقلید، حوزه‌های علمیه، به ویژه حوزه علمیه استان فارس تسلیت عرض نموده و برخورد قاطعانه با عامل و عاملین پشت صحنه این حادثه را از مسؤولین ذیصلاح مطالبه می‌نماید.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت و هشدار جدی به ایادی استکبار پیرو شهادت طلبه شهید مصطفی قاسمی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این عمل تروریستی، نفرت و انزجار خود را از چنین اقدام وقیحانه اعلام داشته و از مسؤولین تأمین امنیت در سراسر کشور می‌خواهد به امنیت جامعه توجه بیشتر نموده و سرلوحه همه برنامه ریزی‌های خود قرار دهند و همچنین از قوه قضائیه می‌خواهد تا پشت پرده این حادثه را با دقت بررسی کرده و ایادی احتمالی دیگر را مجازات و شروران را به سرجای خود بنشاند.

تبریک مجمع نمایندگان طلاب به سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم همکاری و تعامل همه جانبه خود را با آن قرارگاه مبارک در راستای نشر و تبیین معارف اسلامی انقلاب بر اساس خطوط ترسیم شده در بیانیه گام دوم انقلاب اعلام داشته و از جنابعالی برای حضور در صحن علنی مجمع عمومی نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم دعوت به عمل می‌آورد.