بیانیه ها و اطلاعیه های دوره هشتم

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم به مناسبت فرارسیدن روز قدس

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از اقشار و آحاد ملت مومن، انقلابی و رشید ایران اسلامی برای حضور با شکوه، پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید عهد با آرمان فلسطین و قدس شریف و بر حذر داشتن سران کشور‌های اسلامی و عربی از شرکت در کنفرانس بحرین دعوت بعمل می آورد.

پیام مجمع نمایندگان طلاب پیرو خبر شهادت مظلومه امام جمعه کازرون

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم این ضایعه اندوه بار را به مراجع معظم تقلید، حوزه‌های علمیه، به ویژه حوزه علمیه استان فارس تسلیت عرض نموده و برخورد قاطعانه با عامل و عاملین پشت صحنه این حادثه را از مسؤولین ذیصلاح مطالبه می‌نماید.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت و هشدار جدی به ایادی استکبار پیرو شهادت طلبه شهید مصطفی قاسمی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این عمل تروریستی، نفرت و انزجار خود را از چنین اقدام وقیحانه اعلام داشته و از مسؤولین تأمین امنیت در سراسر کشور می‌خواهد به امنیت جامعه توجه بیشتر نموده و سرلوحه همه برنامه ریزی‌های خود قرار دهند و همچنین از قوه قضائیه می‌خواهد تا پشت پرده این حادثه را با دقت بررسی کرده و ایادی احتمالی دیگر را مجازات و شروران را به سرجای خود بنشاند.

تبریک مجمع نمایندگان طلاب به سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم همکاری و تعامل همه جانبه خود را با آن قرارگاه مبارک در راستای نشر و تبیین معارف اسلامی انقلاب بر اساس خطوط ترسیم شده در بیانیه گام دوم انقلاب اعلام داشته و از جنابعالی برای حضور در صحن علنی مجمع عمومی نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم دعوت به عمل می‌آورد.

تبریک مجمع نمایندگان طلاب به سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

انتصاب جنابعالی نشان از ایمان و تقوی، مدیریت و دانش و سوابق درخشان جنابعالی در مدیران رزم و مبارزه علیه طاغوت و دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت و هشدار به آمریکای جهان‌خوار در تروریستی خواندن سپاه همیشه پیروز پاسداران انقلاب اسلامی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این توطئه که اوج ددمنشی آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد، از ملت‌های مستضعف عالم می‌خواهد تا حقوق کودکان مظلومی که با بمب‌های آمریکایی‌ و همکاری صهیونیزم در مدرسه صنعا به شهادت رسیدند را سؤال کنند که واقعا تروریسم کیست؟!!

تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین مروی به ریاست آستان قدس رضوی توسط ریاست مجمع نمایندگان طلاب

  بی شک سوابق مدیریتی و فضل علمی توأم با صداقت و امانت که در حکم انتصاب، کاملاً مشهود بود و تلاش خالصانه سه دهه در دفتر مقام معظم رهبری در جایگاه معاون ارتباطات امور حوزوی، کاشف از حسن اعتماد مقام معظم رهبری می‌باشد.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر و تشکر از تحمل رنج‌ها و زحمات دلسوزانه سپاه و ارتش در کمک‌رسانی به مردم مظلوم سیل زده

  مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن درخواست مجدد از خیرین، دوراندیشان و ایمان آورندگان به فردای قیامت می خواهد از کمک خود دریغ نکنند. از طلاب و فضلای سراسر کشور تقاضا می‌کنیم کمک‌های نقدی و غیرنقدی را از محورهای معین هر چه سریعتر از طریق راهکارهای قانونی برای ارسال کمک به استان‌های سیل زده لرستان، خوزستان، گلستان، مازندران، شیراز و همچنین بعضی از شهرهای سیل زده دریغ نورزند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در پی وقوع سیل در استان های شمالی کشور

از نمایندگان محترم طلاب و فضلای حوزه علمیه قم انتظار می رود، بصورت جهادی وارد صحنه شده و کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در میان جلسات و حلقه های اجتماعات طلاب و فضلای حوزه انتخابیه خود جمع آوری و در اختیار روسای مجامع استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی قرار بدهند.

بیانیه مجمع نمایندگان در سالگرد دیدار با مقام معظم رهبری و دستور تاریخی معظم له پیرامون حوزه انقلابی

  مجمع نمایندگان امید دارد در ملاقات بعدی با رهبر معظم انقلاب اهم فعالیت‌های خود را مستند در محضر معظم له ارائه داده و شاهد رضایت آن نائب برحق حضرت ولیعصر بوده باشیم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم لبیک به ندای مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب

  مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم بعنوان سربازان ولایت و همراهان انقلاب اسلامی بی درنگ این پیام را مشق و تکلیف خود دانسته و بدون فرصت سوزی با درک موقعیت حساس فعلی با تحلیل و تبیین تلاش می کند از عمق نگاه رهبری در این پیام چراغ روشن عبور فردا را ترسیم و با اقتباس از این میراث ماندگار رهبری خود و پیرامون خود را با جرعه نوشی در جریان مطالبات و منویات امام خامنه ای قرار بدهد.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم درباره حادثه تروریستی خاش زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران عزیز انقلاب

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت این عزیزان به محضر قطب عالم امکان حضرت ولی عصر ( عج الله تعالی فرجه الشریف) ومقام معظم رهبری و بازماندگان و ملت عزیز و شریف ایران و با آرزوی علو درجات بر این شهیدان گلگون کفن و طلب شفای عاجل برای مجروحان این حادثه تروریستی و درخواست اجر جزیل و صبر جمیل از درگاه لایزال الهی برای بازماندگان ، این عملیات کوردلانه را محکوم کرده و از مسئولین نظامی ، انتظامی و امنیتی به ویژه از سپاه پاسداران این نهاد مقدس انقلاب ، خواستار انتقام سخت از عاملان و حامیان این جنایت ضد بشری هستیم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب، به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن دعوت از تمام افشار جامعه اعم از پیر و جوان، خرد و کلان، زن و مرد برای حضور چشمگیر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، دوشادوش امت حزب الله و همیشه در صحنه فریاد مرگ بر آمریکا سر خواهیم داد که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب فریاد مرگ بر آمریکا فریاد مرگ بر ترامپ، مرگ بر جان بولتون، مرگ بر پمپئو، مرگ بر سردمداران جانی آمریکا است و نه مرگ بر ملت آمریکا، و به تمام جهانیان اعلام میکنیم تا وقتی که آمریکا ی جنایتکار به خباثت و رذالت خود ادامه دهد، این فریاد از دهان ایرانیان نخواهد افتاد.

نامه مجمع نمایندگان طلاب به ریاست قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی پیرامون فضای مجازی

بسم‌الله الرحمن الرحیم جناب آیت‌الله آملی لاریجانی (دام ظله) ریاست محترم قوه قضائیه سلام علیکم وضعیت بغرنج و أسف‌بار حاکم بر فضای مجازی، و وابستگی کشور در این حوزه بسیار مهم و راهبردی، زمینه‌ساز تشدید جنگ رسانه‌ای و افزایش ‌فشارها و مشکلات اقتصادی بر ملت ایران شده است، و به نظر می‌رسد در صورت عدم اقدام مناسب، مخاطرات جدی‌‌تری نیز فراروی کشور قرار خواهد گرفت.   به رغم وجود ظرفیت‌ها و توانمندی‌های چشم‌گیر داخلی، و با وجود گذشت حدود هفت سال از تشکیل شورای عالی فضای مجازی با اهداف روشن ابلاغی از سوی رهبری معظم انقلاب، متأسفانه امروز فضای مجازی از عقب‌مانده‌ترین و وابسته‌ترین عرصه‌های کشور است. علت اصلی این وابستگی، تفکر و جریانی است که از حدود دویست سال قبل در کشور ریشه‌ دوانده، و انقلاب اسلامی در تقابل با آن شکل گرفت؛ جریانی که اولا درمان مشکلات کشور را در خارج می‌جوید؛ ثانیا، ‌نگاهش به تجدد، سطحی و ...

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم پیرامون نامه خیرخواهانه حضرت آیت الله یزدی

حوزه‌های علمیه در تاریخ خود شاهد تبادل نظریات و آزاد اندیشی‌های زیادی بوده که این روزها شاهد یکی از این موارد بوده و هستیم که نامه آیت الله یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی است. حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی دامت برکاته که خود از مراجع بزرگوار و دارای کرسی تدریس و شاگردان مبرز می‌باشند، مقام علمی و تکریم ایشان بر کسی پوشیده نیست. حضرت آیت الله یزدی از فقهای بزرگ است که از قبل از انقلاب تاکنون رنج زندان‌های قبل از انقلاب را چشیده و پس از آن نیز تاکنون به عنوان مجتهدی انقلابی توانسته در سنگرهای مختلف که توسط حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» و مقام معظم رهبری«مدظله العالی» ترسیم گردیده؛ ایفای نقش نموده و سهم بسزایی در پیشبرد اهداف بلند انقلاب اسلامی داشته باشد. خیرخواهی مجتهدی بزرگوار نسبت به مجتهد دیگر این روزها موجب سوء استفاده و برداشت‌های جناحی و حزبی و راه اندازی ...