بیانیه ها و اطلاعیه های دوره هشتم

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت جنایات هندوهای افراطی در به خاک و خون کشیدن مسلمانان بی دفاع هند

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اسف بار مسلمانان ستمدیده هند و محکومیت جنایات دد منشانه و بی رحمانه از دولت هند می خواهد که با حفظ سابقه افتخارآمیز خود در مبارزه با استعمار و استکبار با تأسی به رهبر آزادگان جهان امام حسین بن علی (علیهما السلام) هر چه سریعتر با پایبندی به قوانین بین المللی و داخلی ثبات و آرامش را به منطقه برگردانده و از هرگونه اقدام تنش آمیز خودداری نماید.

دعوت مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از مردم برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی می‌خواهد با حضور دشمن شکن و چشمگیر خود پای صندوق های رای بار دیگر با شهیدان و امام شهیدان بویژه شهدای مقاومت بیعت کرده و با هر رای خود تیری به قلب دشمن نشانند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دعوت از مردم جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از تمام طلاب و فضلاء و مردم شریف ایران استدعی دارد برای امنیت بیشتر کشور و ناامیدی حداکثری دشمنان مثل گذشته بلکه با حضو حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت فرموده تا خوشنودی دلدادگان انقلاب اسلامی به ویژه نیروهای مقاومت در تمام عالم را شاهد باشیم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

مجمع نمایندگان طلاب ضمن بزرگداشت خاطره پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از همه امت و ملت اسلامی می‌خواهد با حضور چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، موجب سرعت بخشیدن به این پیروزی‌ها باشند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت ارسال پیام مذاکره توسط وزیر خارجه ایران اسلامی به حاکمان قاتل و جنایتکار آمریکایی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم هرگونه زمزمه مذاکره با آمریکای جنایتکار را خیانت به راه اسلام و انقلاب امام و مکتب سرخ شهادت دانسته و آن را قویا محکوم کرده و به تمامی مسئولین کشور به ویژه جناب آقای ظریف اعلام می دارد که از چنین اظهارات سخیف و موهون بر حذر باشند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم پیرامون خطای انسانی سقوط هواپیمای مسافربری

مجمع نمایندگان طلاب، با الهام از فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رضوان الله علیه) که فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود و با عنایت به  تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مبنی بر بقاء و تقویت سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت کشور، از جانفشانی ها و مجاهدت‌های ۴۰ ساله سردار حاجی زاده که سیلی محکمی به دولت مستکبر آمریکا زد و با خلوص وصف نشدنی و با صداقت ابوذری که از آبروی خود مایه گذاشت، حق شناسی می‌نماید.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تشکر از سپاه پاسداران جهت پاسخ قاطع، محکم و گرفتن انتقام سخت شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، ضمن تشکر و قدردانی و حمایت از رزمندگان شجاع و دلیر نیروی هوافضای سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که طی عملیاتی موفق، هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه و جهان را بهم ریخت، آمادگی خود را در دفاع از انقلاب و میهن عزیز اسلامی اعلام می‌دارد.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت شهادت سردار دل‌ها؛ حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی

مجمع نمایندگان طلاب ضمن بیعت و میثاق با قطره قطره خون مقدس حاج قاسم و با شعار یالثارات الحسین دشمنان را از ضربه کوبنده سپاه اسلام و سیلی محکم دست غیبی پروردگار عالم، هشدار می‌دهیم! آمریکا باید بداند این جنایت قطعاً بدون پاسخ نخواهد ماند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت سالروز یوم الله ۹ دی

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اعلام می داریم دشمنان قسم خورده ما بدانند تا آخرین نفر و تا آخرین قطره خونمان در پای درخت تنومند انقلاب اسلامی ایستاده و با رهبری‌های خردمندانه امام خامنه‌ای«مدظله العالی» کشتی انقلاب را در ساحل پیروزی نهایی پیش بینی می نماییم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت هفته بسیج

ما مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم هفته بسیج را به همه پیروان راستین امام(ره)، مقام معظم رهبری و بسیجیان دلاور ایران اسلامی تبریک می‌گوییم و بر ملت فهیم کشورمان به خاطر داشتن چنین فرزندانی افتخار آفرین مباهات می‌نماییم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر و تشکر از امت اسلامی در حمایت از مواضع رهبری نسبت به اغتشاشات اخیر

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به نمایندگی از روحانیت سراسر کشور بر آستان الهی سجده شکر می‌گذاریم و به پیشگاه خدای بزرگ کرنش می‌نماییم. و خدای را به خاطر نعمت وجود رهبری آگاه، شجاع، عالم و مدبر و امتی را به پاس بصیرت، فهم و کمال همواره سپاس گذاریم.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت اظهارات تفرقه آمیز بعضی از مسؤولین کشور

به رئیس جمهور محترم به عنوان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم آخرین یادگار امام خمینی هشدار می‌دهیم که از نظریه پردازی منورالفکر مآبانه و قرائت‌های سکولار مآبانه از قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی جداً پرهیز و خودداری فرماید و هرگز جمهوریت را در مقابل اسلامیت نظام قرار ندهد و مؤکداً به رئیس جمهور اعلام می‌کنیم، نظام مقدس جمهوری اسلامی که رکن رکین آن ولی فقیه است و مشروعیت همه قوا بستگی به تنفیذ ولی فقیه دارد.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در روز ملی استکبارستیزی، سرآغاز افول آمریکا و روز تجدید میثاق با شهدای دانش آموز

مجمع نمایندگان طلاب ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت خود با توجه کامل به فرمایشات مدبرانه مقام معظم رهبری«مدظله العالی» اتکال و ایمان کامل دارد و به همه کسانی که در نهایت خباثت استکبار و کارشکنی او و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت مظلوم ایران دم از مذاکره می‌زنند و چشم خود بر روی دستاوردهای عظیم سپاه اسلام فرو بسته‌اند و اراده ملت را هنوز باور نکرده‌اند و رشد و شکوفایی خودکفایی را نادیده گرفته‌اند، هشدار می‌دهیم زبان در کام خود فرو کشیده و بدانند امید دوباره به آمریکا صد در صد غلط و اشتباه است که البته اینبار هرگز از پیشگاه ملت ایران بخشودنی نیست.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در تقدیر از نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در به دام انداختن سرشبکه سایت معاند آمدنیوز

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با تقدیر و سپاس فراوان از این شاهکار اطلاعاتی فرزندان این مرز و بوم و نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ سجده شکر به درگاه احدیت می‌ساید و استدعا دارد با تمام توان یکایک افراد پشت پرده و نفوذی در کشور که با این سایت معاند همکار و همراه بوده‌اند نیز شناسایی و به سزای عمل ناشایست خود برسند.

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت حضور زنان در ورزشگاه ها ی مخصوص آقایان

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با یادآوری نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دیگر مراجع عظام تقلید (دام ظلهم) که ورود زنان به ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی مخصوص آقایان را جایز نمی دانند مخالفت صریح خود را با حضور بانوان بزرگوار در ورزشگاه ها و مسابقات ورزشی ویژه آقایان اعلام می داریم.