اخبار

بیانیه مجمع نمایندگان در سالگرد دیدار با مقام معظم رهبری و دستور تاریخی معظم له پیرامون حوزه انقلابی

  مجمع نمایندگان امید دارد در ملاقات بعدی با رهبر معظم انقلاب اهم فعالیت‌های خود را مستند در محضر معظم له ارائه داده و شاهد رضایت آن نائب برحق حضرت ولیعصر بوده باشیم.

برگزاری اولین جلسه هیات رئیسه سال دوم از دوره هشتم

اولین جلسه هیأت محترم رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دوره هشتم سال دوم برگزار گردید.

سه سال پیش در چنین روزی… (۱۳۹۴/۱۲/۲۵)

سه سال پیش در چنین روزی، اعضای هفتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) دیدار کردند.

آیت الله طبرسی در جمع طلاب مازندرانی مقیم قم

نیازمند وحدت در استان مازندران هستیم / نماینده ولی فقیه در استان مازندران اظهار داشت: امروز نیازمند وحدت در سطح استان هستیم تا بتوانیم به برنامه ها و اهداف مدنظر در استان برسیم.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی در جمع طلاب سبزوار

مرکز خدمات حوزه چه خدماتی به طلاب ارائه می دهد؟ / خانواده نقش مهمی در موفقیت طلاب و روحانیان دارد و بر اساس این نقش، مرکز خدمات ارائه خدمات فرهنگی به خانواده‌ها جزو رویکردهای مهم خود قرار داده است.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان در جمع طلاب این استان

بیانیه گام دوم انقلاب شعار نیست؛ باید در جامعه عملیاتی شود / بیانیه گام دوم انقلاب، شعار نیست و نباید در حد شعار بماند؛ البته حمایت های شعارگونه و فضاسازی در جامعه لازم است؛ اما لازم تر آن است که این بیانیه در جامعه پیاده شود.

آیت الله مدرسی در جمع طلاب یزدی مقیم قم

طلاب قدردان جوانی خود باشند/ فرصت های موجود دیگر برنمی گردد /انسان باید قدردان جوانی خود بوده و از عمر خود به خوبی استفاده نماید؛ علمای حوزه سال ها تلاش کردند تا به این مقام رسیدند و این فرصت ها یه هیچ وجه تضمین شده نیست که تکرار شود.

حجت الاسلام والمسلمین طائب در جمع طلاب کرمانی مقیم قم

ما در این میدان، نیاز به انقلابی واقعی داریم و انقلابی کسی است که حجت زمان خود را درک کرده و سخن او را بگوید؛ انقلابی به این معنا نیست که درس حوزه نخوانیم؛ بلکه به این معناست که بدانیم درس حوزه در چه راهی باید خرج شود.

جلسه طلاب سیرجان با حضور امام جمعه این شهرستان

جلسه طلاب و فضلای سیرجانی مقیم قم با حضور امام جمعه این شهرستان در مدرسه عالی دارالشفا برگزار شد.

انتخاب مجدد حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد به عنوان ریاست مجمع

با رأی نمایندگان طلاب و فضلا، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد مجددا به عنوان رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم انتخاب شد.

جلسه طلاب شبستر با حضور نماینده طلاب این شهرستان

تعطیلی ایام نوروز و حضور در جمع خانواده و بستگان بستر مناسبی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت هاو الزامات آن در میان آحاد جامعه است.

آیت الله شب زنده دار در دیدار با نمایندگان طلاب استان فارس

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: یکی از نگرانی ها در حوزه های علمیه، تشکیک ولایت فقیه است که خطری بزرگ برای حوزه به حساب می آید.

دیدار طلاب شهرضا و سمیرم با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی

بخل در دین مبین اسلام مزمت شده است؛ اما بخل در عمر بدون اشکال است و انسان باید نسبت به گذر عمر خود بخیل باشد.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب در جمع طلاب لنجانی

هدف مقام معظم رهبری از اجازه حضور مسئولان در مذاکرات برجام، شناخت بیشتر مردم نسبت به آمریکا و استکبار جهانی بود؛ یقینا ایشان می دانستند که ما دستاوردی از این قضایا نخواهیم داشت؛ اما به دنبال آشکارشدن خباثت ها و شیطنت های آنان برای جامعه بوده اند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزرات آموزش و پرورش در جمع طلاب قاین و زیرکوه

ما در مجموعه فعالیت های پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، نیازمند پشتوانه فکری حوزه علمیه هستیم تا بتوانیم از نظرات مناسب آنان استفاده نماییم.