متأسفانه دغدغه اصلی برخی از مسئولان، حضور زنان در ورزشگاه شده است

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، هشتمین جلسه از هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم چهارشنبه ۲۳ آبان در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم نیز در این جلسه ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک امامت امام زمان(عج)، اظهار داشت: واقعا جای غرور و افتخار دارد که فرزندان کم سن امام که امروز سربازان رهبر معظم انقلاب شده اند، در غزه و یمن در حال مقاومت بوده و دشمن را خسته کرده اند.

وی ابراز داشت: این عزیزان از شهدای این کشور و مقاومت آنان یاد گرفته و در کشور خود در حال اجرای آن هستند

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم خاطرنشان ساخت: اما متأسفانه برخی در کشور سر خود را همانند کبک زیر برف کرده و در زمین دشمن بازی کرده و فرش قرمز برای آنان پهن کرده اند

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد تصریح کرد: امروز روزهای سختی برای بچه های انقلابی و حزب اللهی می بینیم؛ متأسفانه دغدغه اصلی برخی از مسئولان مملکت حضور زنان در ورزشگاه ها یا عدم بستن تلگرام است که واقعا فاجعه است و به مسائل اصلی این کشور نمی پردازند.

وی بیان داشت: امروز غصه داریم در روزهایی که انقلاب ما در اوج است، برخی به دنبال حاشیه سازی برای مرجعیت و بزرگان حوزه بوده و به جای پرداختن به مشکلات اصلی کشور، حاشیه سازی می کنند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هر روزه امید را در جامعه پمپاژ می نمایند؛ اما برخی در زمین دشمن بازی کرده و فقط به دنبال دلسردکردن مردم هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در بخش دیگر از سخنان خود ابراز داشت: تقدیر و تشکر از نمایندگان این دوره مجمع داریم که پیگیر کارها بوده و با نشاط به فعالیت های خود می پردازند.

وی خاطرنشان ساخت: امروز وضعیت معیشت طلاب دچار مشکل اساسی است که باید برای آن فکری کرده و با برگزاری جلسات همفکری بیشتر راهی پیدا نماییم تا بتوانیم از مشکلات موجود بکاهیم.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم تصریح کرد: امروز نیازمند آشنایی خانواده های طلاب با برخی حرفه ها هستیم تا بتوانند با ورود در این فضا، از مشکلات معیشتی موجود بکاهند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد بیان داشت: عضویت نمایندگان طلاب در شورای استانی از دیگر برنامه هایی است که در حال پیگیری بوده و امید داریم به نتیجه برسد.

پس از پایان سخنان رئیس و دو ناطق این جلسه، مجمع عمومی وارد دستور جلسه با عنوان بررسی «آئین نامه قرارگاه حوزه انقلابی» گردید که بعد از بحث و تبادل نظر پیرامون این آئین نامه و بررسی جوانب آن و پس از بیان دیدگاه‌های مخالفین و موافقن این طرح، نهایتاً کلیات آئین نامه مورد رأی گیری قرار گرفت که با اکثریت آراء، راه اندازی «قرارگاه حوزه انقلابی» به تصویب رسید و مقرر گردید جزئیات آن نیز در جلسه بعدی مجمع عمومی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

۱ دیدگاه

  1. سلام علیکم
    از حسن توجه شما سپاسگزاریم، در حال بروز رسانی سایت هستیم
    در اسرع اساسنامه، آئین نامه ها و … به سایت اضافه خواهند شد.