نیازمند وحدت، همدلی و فعالیت جهادی طلاب در منطقه نورآباد هستیم

امروز نیازمند وحدت، همدلی، جدیت، فعالیت جهادی و… در منطقه نورآباد هستیم تا بتوانیم اثرگذار بوده و از معضلات و مشکلات بکاهیم.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری، امام جمعه سابق نورآباد و امام جمعه فعلی ملارد تهران، در جلسه طلاب و فضلای نورآبادی مقیم قم ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول اظهار داشت: بنده سال‌های بسیار خوبی را به عنوان سرباز در منطقه نورآباد حضور داشته و بهترین اوقات عمرم را در شهرستان نورآباد و دلفان سپری کرده ام.

وی ابراز داشت: امروز در ایام ویژه ای واقع شده و در روزهایی قرار داریم که به چهل سالگی انقلاب نزدیک شده و دشمن نیز برای عدم توفیقات ما در این دستاورد برنامه ریزی کرده است.

امام جمعه ملارد تهران خاطرنشان ساخت: امروز نظام اسلامی دستاوردهای بسیاری در این چهل سال داشته که طلاب و مبلغان باید این دستاوردها را برای جامعه بیان نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری تصریح کرد: امروز شهرستان نورآباد قریب به ۱۵۰ هزار جمعیت دارد که خوشبختانه دارای حوزه علمیه خوبی نیز بوده و طلاب با استعدادی در آن حضور دارند.

وی بیان داشت: امروز تمام طلاب و فضلای نورآبادی باید برای مسائل فرهنگی و… تلاش کرده تا بتوانند اثرگذار باشند و از معضلات فرهنگی و ناهنجاری های اجتماعی بکاهند.

امام جمعه سابق نورآباد لرستان اظهار داشت: امروز نیازمند وحدت، همدلی، جدیت، فعالیت جهادی و … در منطقه نورآباد هستیم تا بتوانیم اثرگذار بوده و از معضلات و مشکلات بکاهیم.

امام جمعه فعلی ملارد تهران ابراز داشت: امروز در محرومیت شهرستان نورآباد مسئولین بسیاری دخالت داشته که منجر به این مشکلات شده است که باید با همدلی و تلاش کار بیشتری برای مردم خوب این منطقه انجام داد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری خاطرنشان ساخت: فرماندار، نماینده و امام جمعه شهرستان، سه رکن اصلی یک شهر هستند که با همدلی و اتحاد می توانند فعالیت‌های مناسبی انجام دهند.

وی تصریح کرد: نیازمند برگزاری مانور سالانه طلاب نورآبادی مقیم قم در منطقه هستیم که می تواند اثر خوبی داشته و تأثیر خود را بگذارد.

امام جمعه ملارد تهران بیان داشت: تلاش ما حتی در منطقه ملارد تهران نیز این است که هرکاری که از دستمان بربیاید، برای منطقه نورآباد لرستان انجام دهیم.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین محمودی، نماینده طلاب و فضلای نورآبادی مقیم قم نیز در این جلسه اظهار داشت: امروز خوشبختانه طلاب نورآبادی مشغول به تحصیل و تلاش در شهر مقدس قم بوده و می‌توانند با عنوان‌های گوناگون در منطقه نورآباد مشغول به فعالیت شده و تلاش‌های فرهنگی داشته باشند.

وی ابراز داشت: امروز طلاب مستعدی در میان طلاب نورآباد حضور دارند که می‌توان از ظرفیت این عزیزان استفاده کرد.
نماینده طلاب نورآبادی مقیم قم خاطرنشان ساخت: امروز متأسفانه مردم از برخی مسئولین منطقه نورآباد ناراضی بوده و همین مباحث سبب شده که برخی از جوانان دین گریز شوند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی تصریح کرد: امروز گله مندی مردم منطقه از حد گله گذشته و با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.

وی بیان داشت: امروز وضعیت فرهنگی شهر نورآباد مناسب نبوده و باید فکری برای آن کرد.