لازمه انقلابی ماندن حوزه علمیه، انقلابی ماندن اساتید حوزه است

لازمه انقلابی ماندن حوزه علمیه، انقلابی ماندن اساتید حوزه است؛ تمام اساتید باید روحیه انقلابی داشته باشند و خطر نفوذ را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین دیرباز، عضو مجلس خبرگان رهبری در جلسه طلاب میاندوآبی مقیم قم که در مسجد نبی اکرم(ص) شهرک مهدیه قم برگزار شد، ضمن بیان مسائلی از سیره امام حسن عسکری(ع)، اشاراتی به مباحث روز جامعه داشت.

رئیس دانشگاه قم ابراز داشت: پیگیری تصویب قانون مبارزه با پولشویی خوب و مطلوب است و این قانون در مجلس شورای اسلامی خودمان باید مصوب گردد؛ لازم نیست به بهانه مبارزه با پولشویی، قوانینی که دیگران برای ما دیکته می کنند را بپذیریم.

وی با تأکید بر اینکه نباید در زمین دشمن بازی کرد، خاطرنشان ساخت: جمهوری اسلامی ایران و نظام مقدس اسلامی مخالف صددرصد تروریسم است؛ تامین مالی تروریست جرم بزرگی است، لکن باید دقت شود که دیگران برای ما نباید تعیین تکلیف کنند و مصداق تروریسم را آنها برای ما مشخص نمایند.

عضو خبرگان رهبری در ادامه بر انقلابی ماندن حوزه تاکید کرد و گفت: لازمه انقلابی ماندن حوزه علمیه، انقلابی ماندن اساتید حوزه است؛ تمام اساتید باید روحیه انقلابی داشته باشند و خطر نفوذ را جدی بگیرند.

گفتنی است جلسه طلاب و فضلای میاندوآبی مقیم قم پنج شنبه ۲۴ آبان در مسجد نبی اکرم(ص) شهرک مهدیه قم برگزار شد.