توصیه رهبر معظم انقلاب بر صبر و استقامت را جدی بگیریم

امروز مشکلات اقتصادی بسیاری در کشور وجود دارد که مسئولین باید فکری برای آن کنند؛ اما امید به آینده، آینده درخشان و توصیه به صبر از توصیه هایی است که رهبر معظم انقلاب در یک سال اخیر بارها بر روی آن تأکید داشته اند.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی سیرجانی در جلسه طلاب سیرجانی مقیم قم که روز پنج شنبه، ۲۴ آبان در مدرس امام خمینی (ره) مدرسه علمیه فیضیه قم گردید؛ گفت: امروز مشکلات اقتصادی بسیاری در کشور وجود دارد که مسئولین باید فکری برای آن کنند؛ اما امید به آینده، آینده درخشان و توصیه به صبر از توصیه‌هایی است که رهبر معظم انقلاب در یک سال اخیر بارها بر روی آن تأکید داشته اند؛ چراکه برای رسیدن به آینده درخشان باید استقامت داشت و صبر کرد.

وی اظهار داشت: امام حسن عسکرى علیه السلام فرمودند: «مَن کانَ الوَرَعُ سَجِیَّتَهُ و الکَرَمُ طَبیعَتَهُ و الحِلمُ خُلَّتَهُ ، کَثُرَ صَدیقُهُ/ کسى که پارسایى، خوى او، بخشندگى طبیعت او و بردبارى خصلت او باشد، دوستانش زیاد شوند».

امام جمعه سیرجان ابراز داشت: بحمدالله نظام مقدس جمهوری اسلامی هم در ایران اسلامی و هم در دنیا طرفدار بسیاری داشته و روز به روز در حال بیشتر شدن است؛ چراکه دشمن ظالم و یار مظلوم هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی سیرجانی در بخش دیگر از سخنان خود خاطرنشان ساخت: مراسم اربعین در شهرستان سیرجان بسیار خوب برگزار شده که خوشبختانه هم موکب ها و هم حضور مردم بسیار پرشور بوده است.

وی به حوزه علمیه شهر اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه تغییرات خوبی در حوزه علمیه سیرجان اعمال شده است و در مباحث آموزشی، تهذیبی و … این تغییرات محسوس می باشد.

امام جمعه سیرجان بیان داشت: تکمیل ساختمان حوزه نیز ان شاءالله تا ۵ ماه آینده با کمک خیرین به اتمام خواهید رسید.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی سیرجانی اظهار داشت: برای ساخت ساختمان مصلای شهر نیز کارهای خوبی شده و منتظر پول و مصالح هستیم تا بتوانیم این ساختمان را تکمیل نماییم.

وی ابراز داشت: امروز برخی از شهرهای استان نیازمند امام جمعه است که طلاب سیرجانی مقیم قم که توانایی حضور در این صحنه ها را دارند، ثبت نام کرده تا بتوانیم از حضور آنان استفاده نماییم.