هر جا مدیری دیدیم که اعتقادی به فعالیت‌های جهادی نداشت، برنامه‌ها کم بوده است

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، جلسه طلاب همدانی مقیم قم روز جمعه مورخ ۹۷/۸/۲۵ در دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر، نماینده طلاب و فضلای همدانی مقیم قم اظهار داشت: یکی از اجتماعات مهم در حوزه علمیه قم، اجتماع جمع کثیری است که طلاب و فضلای استان همدان تشکیل داده و در جلسات خود از فضلا، اساتید و … بهره می جویند؛ امروز نیز افتخار داریم خدمت حضرتعالی به عنوان یکی از ارکان حوزه علمیه قم و از مراجع جهان اسلام رسیده تا از محضر حضرتعالی استفاده نماییم.

وی ابراز داشت: استان همدان در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم دارای نمایندگانی است که این جلسه به همت نمایندگان این استان تشکیل شده است.

نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم خاطرنشان ساخت: امروز طلاب از نظر معیشتی نیازمند به بسته های حمایتی هستند تا بتوانند بهتر به تلاش و مجاهدت‌های علمی خود ادامه دهند.

نماینده طلاب همدانی مقیم قم با اشاره به ظرفیت نیروهای جهادی و انقلابی، تصریح کرد: اگر نظام بخواهد از نیروهای جهادی و انقلابی فاصله بگیرد، فعالیت‌ها کمرنگ خواهد شد؛ چراکه هرجا مدیری دیدیم که اعتقادی به فعالیت‌های جهادی نداشت، برنامه‌ها کم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر بیان داشت: نیازمند حضور حضرت آیت الله نوری همدانی در خطه استان همدان هستیم تا بتوانیم از حضور پربرکت شما در این خطه استفاده نماییم؛ همچنین نیازمند رایزنی دفتر این مرجع تقلید با دفتر مقام معظم رهبری هستیم تا مردم و متدینین این استان بتوانند خدمت رهبر انقلاب برسند.