امروز سرمایه های علمی کرمانشاه در کشور نمونه است

 

مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت:

امیدواریم طلاب و فضلای کرمانشاهی مدت بیشتری در این استان حضور پیدا کنند تا بتوانیم از حضور آنان در فعالیت های تبلیغی و فرهنگی استفاده نماییم.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی، مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت در جلسه طلاب و فضلای کرمانشاهی مقیم قم که یک شنبه چهارم آذرماه در نمازخانه مدرسه علمیه دارالشفا برگزار شد، اظهار داشت: امروز سرمایه های علمی کرمانشاه در کشور نمونه است و امیدواریم طلاب و فضلای کرمانشاهی مدت بیشتری در این استان حضور پیدا کنند تا بتوانیم از حضور آنان در فعالیت های تبلیغی و فرهنگی استفاده نماییم.

وی ابراز داشت: یکی از برنامه هایی که برای طلاب و فضلای استان پیگیری کرده ایم، مسکن مهر بوده تا این عزیزان بتوانند از این مزایا استفاده نموده و سرپناهی برای خود فراهم آورند.

مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت خاطرنشان ساخت: در این استان هیأت مدیره ای متشکل از مدیران حوزوی استان راه اندازی کردیم تا تمام کارها زیر نظر این عزیزان پیگیری گردد.

همچنین دکتر قیاسوند، مسئول مسکن مهر استان کرمانشاه نیز در این جلسه به ایردا سخن پرداخت و گفت: الحق و الانصاف حجت الاسلام والمسلمین صالحی، مشاور استاندار در امور روحانیت پیگیری های مناسبی برای طلاب داشته اند.

گفتنی است در این جلسه که در نمازخانه دارالشفا برگزار شد و مهندس سریری، مهندس امجدیان و حجج اسلام والمسلمین عبدی، سالمیان و شمس به عنوان نمایندگان شهرهای کرمانشاه در این جلسه حضور داشتند.