حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر: اعتماد به وعده های آمریکا حماقت یا خیانت است

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر در گفتگو با خبرگزاری رسا گفت: افرادی ساده انگار و خوش باور بر این باورند که خوی سبوعیت و طینت آمریکایی ها در این سال ها تغییر یافته و رفتار آن ها نسبت به ایران اسلامی منعطف شده، در صورتی که انعطاف آن ها هم از روی دشمنی است.
وی با اشاره به بدعهدی های آمریکا نسبت به دولت و ملت ایران اسلامی ابراز داشت: هر مسؤولی که به وعده های سر خرمن آمریکا اعتماد کند احمق یا خائن است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر داد: افرادی ساده انگار و خوش باور بر این باورند که خوی سبوعیت و طینت آمریکایی ها در این سال ها تغییر یافته و رفتار آن ها نسبت به ایران اسلامی منعطف شده، در صورتی که انعطاف آن ها هم از روی دشمنی است.

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب قم تصریح کرد: آمریکا در طول انقلاب اسلامی مرتب آزموده شده و همیشه در این آزمون  ها نمره منفی داشته است.

وی با اشاره به پیشینه خیانت های آمریکا نسبت به دولت و ملت ایران اسلامی ابراز داشت: کودتای ۲۸ مرداد، حمله به هواپیمای مسافربری، جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین، جنگ اقتصادی و فرهنگی از جمله کارهایی است که در کارنامه شوم آن ها برای ملت ایران ثبت شده است.

استاد حوزه علمیه قم ابراز داشت: آمریکایی ها همواره سد راه پیشرفت و توسعه ایران اسلامی بوده، تا جایی که در این راستا دانشمندان و متخصصان ما را هم ترور کردند.

وی افزود: آمریکایی ها با طبل ایران هراسی دولت های منطقه و جهان را از مراوده و ارتباط با ما منع کرده تا علی رغم تحریم های خود فشار بیشتری را به دولت و ملت ایران اسلامی آورند.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی گفت: نزدیکی به آمریکا به منزله نزدیکی به مار خوش خط و خالی است که همواره با فریب ما به فکر از بین بردن ایران اسلامی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران هیچ گاه از مسیر پیشرفت و توسعه خود باز نمانده و علی رغم همه تحریم ها و تهدیدها به راه خود که همان عدالت و آزادی بوده ادامه خواهد داد.