چهارمین جلسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان اصفهان

چهارمین جلسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان اصفهان مورخ ۹۷/۱۰/۸ راس ساعت ۱۸ شروع و تا ۱۹/۳۰ در محل دفتر مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی باحضور ۹ نفر از نمایندگان محترم تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه ضمن قرائت قرآن رئیس محترم مجمع و نماینده طلاب و فضلای اصفهان حاج آقای سلطانی زیدعزه گزارش مختصری از همایش بزرگ طلاب و فضلای استان اصفهان ارائه دادند و اجمالا بعضی از نقات قوت رابیان و ارانه ای هم به نقاط ضعف جلسه داشتند همچنین ضمن تشکر و تایید برگزاری همایش بعضی از نمایندگان به نقاط ضعف همایش انتقاداتی مطرح نمودند که مقرر گردید در جلسه بعدی انشاءالله تاحد ممکن مرتفع گردد.

در ادامه جلسه نماینده طلاب و فضلای اردستان و منشی مجمع استانی حجت‌الاسلام رحیمی مطالبی را پیرامون مواردی که در جلسه مجمع در رابطه با بانک رسالت تشکیل گردیده بیان کردند و گفتند به هر نماینده در بانک رسالت مبلغ ده میلیون تومان وام قرض الحسنه تعلق می گیرد که از طریق دبیرخانه مجمع جهت تشکیل پرونده اقدام گردد همچنین اشاره داشتند به اینکه با توجه به استقبال دبیرخانه مجمع از بانک مذکور پیشنهاد داده شد که نمایندگان محترم صندوقهای استانی یا شهرستانی در صورت تمایل و اخذ مزایای بدون ربا با امتیازات ویژه به سمت بانک رسالت سوق داده شود.

همچنین در ادامه جلسه نماینده محترم خمینی‌شهر و دبیر مجمع استانی مطالبی پیرامون همایش بیان و انتقاد کردند از این که متاسفانه گزارش کامل و جامع ان پخش نگردید و مقرر گردید که منشی مجمع پیگیری نماید.

همچنین در ادامه جلسه مطالبی توسط نمایندگان محترم حجج اسلام ربانی/ رئیسی/ایزدی/سلطانی/ مطالبی پیرامون مشکلات حوزه علمیه اصفهان و همچنین اشاره ای شدبه نامه ای که توسط مجمع نمایندگان استان به نمایندگان مجلس شورای اسلامی اصفهان راجع به مشکلات اصفهان و در پایان جلسه مقرر گردید موارد ذیل پی گیری و در جلسه آینده گزارش آن داده شود.

مقرر گردید دومین همایش استانی دوره هشتم در ایام لله دهه مبارکه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزارگردد.

مقرر گردید از مهمان ویژه توسط ریاست مجمع استانی برای دومین همایش دعوت بعمل اید.

مقرر گردید ریاست مجمع از امام جمعه محترم اصفهان حضرت آیت‌الله طباطبائی دامت برکاته برای حضور درجلسه مجمع استانی دعوت بعمل آید.

حاضرین در جلسه حضرات حجج اسلام آقایان سلطانی، رحیمی مزرعه شاهی، عسگری، دوست محمدی، شفیعی، نکونام، ربانی، رئیسی، ایزدی