رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد مجلس شورای اسلامی در جمع نخبگان و فضلای همدانی

جناب آقای خجسته نماینده محترم مردم شریف همدان و رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۸ با حضور در جمع نخبگان و فضلای همدانی گفت: حراست از انقلاب می‌طلبد که افراد نفوذی در جای جای اداری نظام شناسایی شده و با ایشان برخورد شود.

ایشان افزود: من در راه مبارزه با مفاسد بارها تهدید شدم. باید به طور ریشه‌ای با دانه درشت‌ها برخورد شود، نباید امور اینگونه از سوی دولتی‌ها رها گردد.

قبل از شروع پاسخ به پرسش‌ها، جناب حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر نماینده محترم طلاب و فضلای همدان گفت: مردم هم بر سه قوا نظارت می‌کنند و هم از وکیلان خود توقع دارند به طور شفاف با مفاسد برخورد کنند و مردم را در جریان امور قرار دهند، دانستن حق مردم است. ما اجازه نمی‌دهیم مطالبات رهبری در پیچ و خم امور اداری بازیچه دیوان سالاران قرار گیرد. مردم مانند روزگاران دفاع مقدس همچنان بر میثاق خود پایبند مانده‌اند.

ضمنا حجت الاسلام والمسلمین گرجی نیز شفاف سازی از سوی مسؤولین را امری لازم و اطاعت از فرمان رهبری را بر همگان مطاع دانسته و گفت: از مجلس هم تراز انقلاب اسلامی در چهل سالگی انتظارات به جایی داریم.