نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در جمع طلاب بروجرد: در اعلام بودجه حوزه خدعه و فریب صورت گرفته است

 

متأسفانه فریب و خدعه بسیاری اعلام بودجه حوزه صورت گرفته و به نحوی بودجه حوزه با به عنوان مثال وزارت راه را در کنار هم قرار می دهند که مخاطب فکر می کند بودجه حوزه از وزارت به این بزرگی بیشتر است؛ در حالی که در آن پست فضای مجازی، بودجه یک بخش کوچک از وزارت راه را آورده و در مقابل بودجه حوزه قرار می دهند تا مخاطبان را دچار اشتباه کرده و به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، جناب آقای گودرزی، نماینده مردم بروجرد در جمع طلاب و فضلای بروجردی مقیم قم که چهارشنبه، دوازدهم دی ماه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از شعارهای انتخاباتی مصرف انتخاباتی داشته و شخص به محض انتخاب از سوی مردم، تمام شعارها و سخنان خود را فراموش می کند؛ به عنوان مثال مردم به شغل، صنعت، بیمارستان و… نیاز داشته و دوست دارند نماینده ای آمده و بگوید که من ۱۰ هزار نفر را سرکار می برم که در این صورت مردم نیز به او اعتماد می کنند؛ اما در واقع این کار سوءاستفاده از نیاز مردم است و نظارتی نیز وجود ندارد که آیا شخص منتخب به شعارهای خود عمل کرده است یا نه.

وی ابراز داشت: مدعی العموم باید نسبت به شعارها ورود کرده و از شخص شعار دهنده پاسخ بخواهد که آیا به قول های خود عمل کرده ای یا خیر؟ عدم پیگیری این مباحث تبدیل به امنیت ملی می شود که مشکل و معضلی برای مملکت خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: بنده در تبلیغات انتخاباتی خود حتی یک وعده انتخاباتی هم ندادم و خدای متعال را بابت این کار شکر می کنم.

گودرزی تصریح کرد: امروز متأسفانه برخی افراد، اصرار می کنند که وعده دروغی از نماینده مجلس بشنوند؛ این مشکلی است که روحانیت محترم باید ورود کرده و در مباحث فرهنگی جامعه کار بیشتری انجام دهند.

وی بیان داشت: ما باید تلاش کنیم اشخاصی در مجلس راه پیدا کنند که دغدغه انقلاب و نظام داشته باشند؛ چون معمولا اشخاص بر اساس تفکرات خود رأی می دهند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جهت گیری افراد مهم است؛ چون فضا و شعارهای انتخاباتی تمام می شود؛ اما آنچه که می ماند، گرایش، طرز نگرش و نوع نگاه آن شخص است که در مجلس به وسیله آن رأی داده و کار می کند.

گودرزی در بخش دیگر از سخنان خود به بودجه حوزه های علمیه اشاره کرد و ابراز داشت: متأسفانه فریب و خدعه بسیاری اعلام این بودجه ها صورت گرفته و به نحوی بودجه حوزه با به عنوان مثال وزارت راه را در کنار هم قرار می دهند که مخاطب فکر می کند بودجه حوزه از وزارت به این بزرگی بیشتر است؛ در حالی که در آن پست فضای مجازی، بودجه یک بخش کوچک از وزارت راه را آورده و در مقابل بودجه حوزه قرار می دهند تا مخاطبان را دچار اشتباه کرده و به اهداف خود دست پیدا کنند.

گفتنی است، طلاب و فضلای بروجردی نیز سوالاتی را مطرح و نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

همچنین حجت الاسلام یوسفی، نماینده طلاب بروجرد نیز ضمن خیرمقدم به نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه به مناسبت دهه بصیرت و با موضوع بصیرت افزایی برگزار خواهد شد و امیدواریم بتوانیم فصلی یک بار این جلسات را داشته باشیم.

وی اظهار داشت: از نماینده مردم بروجرد تقاضا داریم همین رویه انقلابی و ولایی و پیروی محض از مقام عظمای ولایت، امام خامنه ای را ادامه دهند تا پاسدار خوبی برای خون های شهدا باشند.

نماینده طلاب بروجردی مقیم قم ابراز داشت: یکی از نکاتی که در چند روز اخیر مورد توجه قرار گرفته، بودجه حوزه های علمیه در سال ۱۳۹۸ است که اجحاف بسیاری در حق آن شده و امید داریم شما در خلال سخنان خود به این موضوع نیز بپردازید.