بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت ورود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به استان قم

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن خیر مقدم به رهبر معظم انقلاب و سپاسگزاری و اظهار امتنان از این توفیق و شکر سلامتی مقتدای فرزانه، از اقشار مختلف مردم عزیز قم به خصوص طلاب و جوانان پرشور که عاشقانه و پروانه وار شمع وجود رهبر و مقتدای خویش را در آغوش گرفتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، اعلام می‌دارد که در ایام اقامت رهبر معظم و پس از آن برای محقق ساختن رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه ولی امر مسلمین لحظه‌ای کوتاهی نخواهیم کرد و به فضل الهی و با تمام توان در محقق ساختن منویات معظم له از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بار دیگر پس از سال‌ها انتظار، خورشیدی از آسمان ولایت و مرجعیت امت در افق آشیانه آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین طلوع نمود.

روز ولادت با سعادت امام هشتم علی بن موسی الرضا علیه السلام و در جوار با سعادت کریمه اهل بیت عصمت و طهارت مردم خون گرم و با بصیرت قم، پذیرای مهمان عزیزتر از جانی بودند که شکر وجود او را سال‌ها سر به آستان شکر ربوبی نهادن، ادا نخواهد کرد.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن خیر مقدم به معظم له و سپاسگزاری و اظهار امتنان از این توفیق و شکر سلامتی مقتدای فرزانه، از اقشار مختلف مردم عزیز قم به خصوص طلاب و جوانان پرشور که عاشقانه و پروانه وار شمع وجود رهبر و مقتدای خویش را در آغوش گرفتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، اعلام می‌دارد که در ایام اقامت رهبر معظم و پس از آن برای محقق ساختن رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه ولی امر مسلمین لحظه‌ای کوتاهی نخواهیم کرد و به فضل الهی و با تمام توان در محقق ساختن منویات معظم له از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

به امید روزی که مردم شریف قم و روحانیت معزز چنانکه از ولی امر مسلمین استقبالی بی نظیر کردند پرچم‌دار استقبال از ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف باشند.

ایام عزت اسلام ناب و نظام اسلامی و روحانیت معظم و مردم ولایت مدار مستدام باد.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۸۹/۷/۲۷