بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت سالگرد حماسه نه دی

 

البته دشمنان اسلام نیز با بکارگیری عناصر خود فروخته توانسته‌اند هراز چند گاه به خیال باطل خود تحرک‌هایی را در صحنه سیاسی ایجاد نمایند. چنانچه در فتنه سال ۱۳۸۸ شاهد آن بودیم. که برخی افراد به ظاهر موجه اما بی‌بصیرت کاملاً آبروی خود را در اختیار دشمنان قرار داده و نقش مزدوری آنان را به خوبی ایفا نمودند. اما تا عاشورا هست نهضت نیز ادامه دارد و تا نهضت ادامه دارد شیطان بزرگ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امت اسلامی در عصر حاضر به مجد و عظمتی دست یافته است که در قرن های گذشته از آرزوهای دست نیافتنی به حساب می‌آمد، مجد و عظمتی که حاصل خون شهیدان و نتیجه رهنمودهای مقام شامخ ولایت فقیه می‌باشد.

اکنون این خیزش عظیم سراسر گیتی را در بر گرفته و انسان‌ها با الهام از حرکت و بیداری امت اسلامی و کشورهای اسلامی با اسوه قرار دادن حرکت حماس و حزب الله و گروه‌های جهاد و مقاومت اسلامی با پیروی از ملت بزرگ ایران به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی«قدس سره» و نیز قائد عظیم الشأن حضرت امام خامنه‌ای«مدظله العالی» توانسته است از خطوط شیطانی عبور نموده و ابرقدرت‌ها را به ذلت و خواری بکشاند.

البته دشمنان اسلام نیز با بکارگیری عناصر خود فروخته توانسته‌اند هراز چند گاه به خیال باطل خود تحرک‌هایی را در صحنه سیاسی ایجاد نمایند. چنانچه در فتنه سال ۱۳۸۸ شاهد آن بودیم. که برخی افراد به ظاهر موجه اما بی‌بصیرت کاملاً آبروی خود را در اختیار دشمنان قرار داده و نقش مزدوری آنان را به خوبی ایفا نمودند.

اما تا عاشورا هست نهضت نیز ادامه دارد و تا نهضت ادامه دارد شیطان بزرگ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. چنانچه دیدیم که چگونه یک بار دیگر طبس مکانی شد برای اضمحلال آمریکا در عرصه فن‌آوری و هم اکنون در آستانه سالگرد حماسه نه دی، باید اعلام نماییم که این امت اسلامی در پیروی از منویات امام امت جان بر کف ایستاده است.

بی‌شک حوزه‌های علمیه در این جهاد عظیم پیشتاز بوده و در تلاشند تا با بصیرت افزایی و آگاهی بخشی عموم جامعه و بویژه خواص را به مسؤولیت‌های خطیر خویش متوجه سازند.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با گرامیداشت حماسه جاوید نه دی از عموم طلاب و فضلای حوزه علمیه قم درخواست می‌کند تا در بزرگداشت این روز مقدس حضور حماسی خود را متجلی نماید.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۰/۱۰/۶