بیانیه مشترک مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم و بسیج دانشجویی دانشگاه قم در ارتباط با بزرگداشت یوم الله نه دی

 

ولایتمداری، بصیرت و معرفت سه عنصر تفکیک ناپذیری بود که هم در شعار و هم در شعور مردم مشاهده شد. باید دانست تا عاشورا هست نهضت نیز ادامه دارد و تا نهضت ادامه دارد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. اگر دیروز امداد غیبی الهی با تجلی در شن‌های صحرای طبس، هواپیماهای آمریکایی را منکوب کردند امروز همان کمک الهی متجلی در دانش و فن‌آوری سپاه اسلام، پهباد جاسوسی شیطان بزرگ را زمین گیر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

الحمدلله قاصم الجبارین مبیرالظالمین مدرک الهاربین نکال الظالمین اما بعد…

 

انسجام امت اسلام در عصر حاضر، موجب مجد و عظمت تعالیم اسلام ناب محمدی«صلی الله علیه و آله» و طنین انداز اهداف بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در سراسر عالم گردیده است، امروز دوست و دشمن می‌داند رهبری‌های حکیمانه و امام گونه مقام معظم رهبری دشمن را در یأس و حیرت فرو برده است. پیش‌بینی‌ها و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موجب سربلندی و باعث انتشار روز افزون احکام نورانی اسلام گردیده است. ۹ دی نیز پرتو پایداری امت بر اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی که برگرفته از رهبری‌های داهیانه خلف صالح حضرت روح الله بود خط بطلان بر توطئه‌های مزدوران داخلی و اجانب خارجی کشید.

بار دیگر مردم ایران اسلامی و امت ولایتمدار در ۹ دی در تجلّی مشیّت الهی، مشت محکمی به دهان یاوه سرایان فتنه گر زدند و با مدد از عاشورای حسینی که به قول امام راحل(ره) هر چه داریم از محرم و صفر است مجدداً این حقیقت را به اثبات رسانیدند که انقلاب ما ریشه در عاشورای حسینی دارد.

آری! زن و مرد، کوچک و بزرگ، خرد و کلان، همه در صفوف به هم پیوسته، تابوت فتنه فتنه گران را در ایران اسلامی به فراموش خانه تاریخ افکندند و ایادی خوارج گونه را بر سر جای خویش نشانیدند. اکنون ملت‌های مسلمان منطقه با الهام از حرکت و بیداری انقلاب اسلامی با تشکیل گروه‌های مقاومت، جبهه نفوذناپذیر مقاومت را تنها خط مقابله با توطئه‌ها و فتنه‌های استکبار و صهیونیزم می‌دانند. ولایتمداری، بصیرت و معرفت سه عنصر تفکیک ناپذیری بود که هم در شعار و هم در شعور مردم مشاهده شد. باید دانست تا عاشورا هست نهضت نیز ادامه دارد و تا نهضت ادامه دارد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. اگر دیروز امداد غیبی الهی با تجلی در شن‌های صحرای طبس، هواپیماهای آمریکایی را منکوب کردند امروز همان کمک الهی متجلی در دانش و فن‌آوری سپاه اسلام، پهباد جاسوسی شیطان بزرگ را زمین گیر کرد.

بی‌شک حوزه‌های علمیه در این جهاد عظیم همانند ابتدای انقلاب اسلامی همواره پیشتاز حرکت امت حزب الله در همه صحنه‌های نظام اسلامی بوده‌اند و همچنین می‌خواهد تا خواص نیز به مسؤولیت‌های خطیر خویش توجه کرده و بدانند خط سرخ شهادت خط آل محمد«ص» و علی«ع» است و ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

و اما نکته آخر، جنبش دانشجویی و طلاب عزیز و انقلابی با اخطار جدی به ایادی فتنه و عروسک‌های خیمه شب بازی غرب و استکبار جهانی، اعلام می‌کند: اگر بخواهند حضور حداکثری ملت مسلمان ایران اسلامی را در انتخابات، این فرصت بزرگ که نمونه اصیلی از الگوی مردم سالاری دینی است کمرنگ کنند و آن را به چالش امنیتی تبدیل نمایند با همان مشت‌های گره کرده امت حزب الله و افسران جوان جبهه جنگ نرم و طلاب انقلابی رو به رو خواهند شد که شاهد عینی آن حماسه نه دی است. که حتی دیگر فرصت جولان دادن آنها را در کف خیابان نخواهد داد.

 

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۰/۱۰/۷