بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دعوت از مردم ایران اسلامی جهت شرکت در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

اطمینان داریم مردم بصیر و همیشه در صحنه، همچنان در صفوف منسجم و متحد در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و بار دیگر قلب نازنین خورشید عالمتاب، حضرت بقیه الله الاعظم«عجل الله تعالی فرجه الشریف» را خشنود می‌نمایند و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، تأکید مراجع معظم تقلید و جامعه محترم مدرسین، بار دیگر دشمنان شکست خورده این نظام را مأیوس خواهند کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«ان الله یأمرکم ان تؤدوا الامانات الی اهلها»

«خدا به شما امر می‌کند که امانت را البته به صاحبانش باز دهید»

امام خامنه‌ای «مدظله العالی»: «هر قدر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بالاتر باشد، اعتبار و ارزش ملت بالاتر می‌روند و امنیت و مصونیت کشور بیشتر و آینده ایران عزیز تأمین و تضمین می‌شود».

 

اینک به فضل الهی در سایه سار ولایت مطلقه فقیه، سی امین انتخابات مردم بزرگ ایران اسلامی در قالب انتخابات مجلس شورای سلامی رقم می‌خورد، به یقین شرکت چشمگیر مردم انقلابی در ۱۲ اسفند ۹۰، تکرار حضور حماسی آنان را در روز ۲۲ بهمن تداعی خواهد نمود.

اطمینان داریم مردم بصیر و همیشه در صحنه، همچنان در صفوف منسجم و متحد در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و بار دیگر قلب نازنین خورشید عالمتاب، حضرت بقیه الله الاعظم«عجل الله تعالی فرجه الشریف» را خشنود می‌نمایند و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، تأکید مراجع معظم تقلید و جامعه محترم مدرسین، بار دیگر دشمنان شکست خورده این نظام را مأیوس خواهند کرد. روح خمینی کبیر و شهیدان همیشه شاهد گواهی خواهند داد که ملت غیور، لحظه‌ای از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله نگرفته‌اند. و این همان الطاف کریمانه الهی است که در تبعیت از رهبر فرزانه‌ی انقلاب که مواضع خردمندانه او استکبار و صهیونیزم را به زانو درآورده است، تجلی می‌یابد. بی‌شک امواج فتنه‌ها و تلاش‌های جریانات انحرافی در پیوند نامشروع با دشمنان قسم خورده این ملت با حضور پرشور مردم ناکام خواهد ماند و خواب‌های آشفته‌ی آنان هرگز تعبیر نخواهد شد.

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از همه اقشار و آحاد ملت سرافراز ایران اسلامی دعوت می‌کنیم تا با حضور شگفتی آفرین خود به تکلیف الهی عمل کنند و زمینه ساز مجلسی متعهد، دیندار و توانمند و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۰/۱۲/۶