پیام تشکر مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به مناسبت حضور باشکوه ملت ایران در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم وظیفه می‌داند که به نوبه خود در درجه اول مراتب سپاس به ساحت قدس ربوبی را ابراز داشته سر سجده به آستان خداوند متعال بر این همه نعمت بساید. ما از رهنمودهای بی‌نظیر حضرت امام خامنه‌ای«مدظله‌العالی»؛ مراجع عظام، جامعه محترم مدرسین، اعضای محترم شورای نگهبان، وزارت کشور و ستاد برگزاری انتخابات و صدا و سیما و همه عزیزانی که مسؤولیت برگزاری انتخابات را با شایستگی به انجام رساندند و از اقشار ملت بصیر و سرافراز ایران اسلامی به خصوص نسل جوان کمال تشکر را داریم.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امام خامنه‌ای«مدظله العالی»: «حقیقتاً انتخابات سیلی است به چهره دشمن»

 

بار دیگر ملت ایران حماسه آفرید و در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، پاسخ دندان شکنی به مستکبران و ایادی خارجی و داخلی آنها داد. روز دوازدهم اسفند ۹۰ آسمان بارید و زمین جوشید و «فار التنور»… و بدین ترتیب حضور آحاد مردم دریای خروشانی آفرید که امواج سهمگین آن سیلی های محکمی بر چهره استکبار نواخت. حضور پررنگ و گسترده مردم همگان را به تعجب و دشمنان را به اقرار واداشت. اعلام وفاداری و عشق و محبت مردم به نظام اسلامی و مقام معظم رهبری و در این میان تلاش برای عمل به وظیفه شرعی و قانونی در پی فراخوان مراجع عظام و علمای اعلام و نیز طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، اساتید حوزه و دانشگاه و دیگر دلسوزان مشهود بود.

دعاهای خالصانه دلسوختگان سرانجام به هدف اجابت رسید و ملت نه تنها دست رد به سینه رسانه های عنودی زد که آنها را به خانه نشینی در روز رأی دعوت می‌کردند، بلکه با ژرف اندیشی در ویژگی های نامزدها، به میدان آمدند و همانگونه که حضرت آیت‌‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» با توجه به تجربه رفتار ملت بزرگ ایران و وعده های الهی پیش بینی نموده بودند، حضور نزدیک به ۶۵ درصد واجدین شرایط رأی نوید بخش مجلسی شد باب جمهوری اسلامی ایران که روح بلند امام راحل(ره) و ارواح طیبه شهداء را شاد نمود.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم وظیفه می‌داند که به نوبه خود در درجه اول مراتب سپاس به ساحت قدس ربوبی را ابراز داشته سر سجده به آستان خداوند متعال بر این همه نعمت بساید. ما از رهنمودهای بی‌نظیر حضرت امام خامنه‌ای«مدظله‌العالی»؛ مراجع عظام که با فتواهای قاطع و راهگشای خود مردم را به انجام تکلیف فراخواندند و خود پیش از همه به انجام آن به عنوان الگو و اسوه قیام نمودند؛ جامعه محترم مدرسین به خاطر رهنمودهای ارزنده؛ اعضای محترم شورای نگهبان که با انجام کار عظیم و طاقت فرسا و رسیدگی به بیش از پنج هزار داوطلب نمایندگی در زمانی نسبتاً کوتاه، راه را برای شرکت همه گروه‌ها و سلیقه‌ها باز نمودند و از وزارت کشور و ستاد برگزاری انتخابات و صدا و سیما به خاطر پوشش جهانی و فراگیر فرآیند انتخابات و همه عزیزانی که مسؤولیت برگزاری انتخابات را با شایستگی به انجام رساندند و از اقشار ملت بصیر و سرافراز ایران اسلامی به خصوص نسل جوان کمال تشکر را داریم.

اکنون زمان آن فرا رسیده که با پشت سر گذاشتن امواج متلاطم این آزمون بزرگ، و آرام گرفتن کشتی انقلاب، همگی در راه عمل به دین خدا و دستورات حیات بخش اسلام بیش از پیش قیام کنیم و الگویی زیبا به امت اسلامی و جهانیان ارائه نمائیم.

ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم والسلام علینا و علی عبادالله الصالحین و آخر دعوینا ان الحمدلله رب العالمین.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۰/۱۲/۱۳