بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

 

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل«رضوان الله تعالی علیه» همگان را به شرکت در مراسم سالگرد آن سفر کرده فرامی‌خوانیم و نیز بعثت رسول گرامی اسلام و رحمت خداوند متعال برای عالمیان و همچنین میلاد مسعود امام المتقین امیرالمؤمنین، علی بن ابیطالب علیه السلام را به تمامی آزادگان بویژه مسلمانان و بالاخص شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت گفته تعجیل در ظهور فرزند بزرگوارشان حضرت بقیه الله الاعظم«عجل الله تعالی فرجه الشریف» را از خداوند متعال خواستاریم.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در آستانه سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی امام خمینی«رضوان الله تعالی علیه» قرار گرفته‌ایم، عبد صالحی که تنها به خدا می‌اندیشید و تنها از او استعانت می‌جست و تنها از او هراس داشت و امروز حاصل این اخلاص، بیداری اسلامی در جهان بشریت می‌باشد.
امام خمینی«رضوان الله تعالی علیه» اسلام ناب را با همه ابعاد فردی و اجتماعی، داخلی و بین المللی به جامعه جهانی معرفی نمود و قیام برای خدا و جهاد در راه او و مجاهدت در نفی هواهای نفسانی و خروج از ظلمات به سوی نور را سرلوحه همه امور معرفی نمود.

امام‌ راحل در زمان حیات پربرکت خویش قافله سالاری خیل شهیدان را به عهده داشت و اکنون نظاره گر رهروانی است که باپیروی ازجانشین شایسته‌اش حضرت آیت‌الله‌العظمی‌امام‌خامنه‌ای«دام ظله العالی»، استکبار جهانی را به چالش کشیده‌اند.

روح امام شهیدان خرسند است که پس از بیست و سه سال از عروج ملکوتی‌اش در پرتو رهبری‌های حکیمانه خلف صالحش نظام اسلامی مستحکم‌تر از پیش به سوی اهداف اسلام ناب در حرکت است و همچنان پنجه در پنجه استکبار افکنده و ضمن پیروزی در عرصه‌های مختلف، می‌رود تا ریشه شجره خبیثه کفر جهانی و صهیونیسم را برای همیشه بخشکاند.

اکنون که مجلس نهم فعالیت خود را آغاز نموده لازم است ضمن همدلی و هماهنگی با سایر قوای نظام، با تصویب قوانین کارآمد به پشتیبانی از تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی اهتمام ورزد و کوشش نماید تا با حرکت در مسیر نورانی ولایت فقیه اجازه ندهد خط‌فتنه و انحراف کوچکترین ضربه‌ای به نظام مقدس جمهوری‌اسلامی‌ایران وارد سازد.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم که به فرمان امام راحل عظیم الشأن و از سوی طلاب و فضلای انقلابی انتخاب شده‌اند در خدمت آرمان‌های بلند انقلاب و نظام اسلامی بوده و می‌کوشند تا سهم خویش را در حفظ و پاسداری از ارزش‌های متعالی اسلام که متأسفانه در سالیان اخیر به شدت مورد تهاجم قرار گرفته است ادا نمایند.

ما نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل«رضوان الله تعالی علیه» همگان را به شرکت در مراسم سالگرد آن سفر کرده فرامی‌خوانیم و نیز بعثت رسول گرامی اسلام و رحمت خداوند متعال برای عالمیان و همچنین میلاد مسعود امام المتقین امیرالمؤمنین، علی بن ابیطالب علیه السلام را به تمامی آزادگان بویژه مسلمانان و بالاخص شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت گفته تعجیل در ظهور فرزند بزرگوارشان حضرت بقیه الله الاعظم «عجل الله تعالی فرجه الشریف» را از خداوند متعال خواستاریم.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۱/۳/۱۰