اطلاعیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم جهت دعوت از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم برای تجمع اعتراض آمیز در مدرسه فیضیه

 

برماست که این توطئه بزرگ را با حضور حماسی خود خنثی کنیم تا جایی که دولت آمریکا رسماً عذرخواهی کند. بدیهی است توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام توهین به همه انبیاء عظام و برگزیدگان الهی است چرا که پیامبر اکرم متعلق به قاطبه بشریت است. بدون تردید صحنه گردانان این پروژه نفرت انگیز که هدفی جز به راه انداختن جنگ ادیان ندارند باید بدانند جایگاهی در میان مجامع آزاده بشری ندارند.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

محمد رسول الله والذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم

 

امت اسلام، پیروان پیامبر اعظم و نبی رحمت (ص) حال که نقشه شیطنت‌های استکبار و صهیونیزم بین الملل با جسارت و هتاکی به محبوب‌ترین شخصیت جهان خلقت رسول مکرّم حضرت محمد «صلی الله علیه و آله» تکمیل شد، برماست که این توطئه بزرگ را با حضور حماسی خود خنثی کنیم تا جایی که دولت آمریکا رسماً عذرخواهی کند. بدیهی است توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام توهین به همه انبیاء عظام و برگزیدگان الهی است چرا که پیامبر اکرم متعلق به قاطبه بشریت است.

بدون تردید صحنه گردانان این پروژه نفرت انگیز که هدفی جز به راه انداختن جنگ ادیان ندارند باید بدانند جایگاهی در میان مجامع آزاده بشری ندارند.

قاطعانه از علمای ادیان توحیدی، سازمان ملل متحد، جنبش غیر متعهدها و سازمان همکاری اسلامی و حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های جهان اسلام اقدام مقتضی و به هنگام مورد توقع است.
مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این اقدام مشمئز کننده از عموم علماء، فضلاء و طلاب عزیز دعوت می‌نماید در مراسمی که به همین منظور در مدرسه فیضیه روز یکشنبه ساعت ۱۲ برگزار می‌شود شرکت نمایند.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۱/۶/۲۵