بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دعوت به راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

اطمینان داریم مردم بصیر و همیشه در صحنه، همچنان در صفوف منسجم و متحد در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و بار دیگر قلب نازنین خورشید عالمتاب، حضرت بقیه الله الاعظم«عجل الله تعالی فرجه الشریف» را خشنود می‌نمایند و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، تأکید مراجع معظم تقلید و جامعه محترم مدرسین، بار دیگر دشمنان شکست خورده این نظام را مأیوس خواهند کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امام خامنه‌ای: این نهال با همه خطرها، با همه مشکلات، روز به روز تنومندتر شد، بارورتر شد، بالنده‌تر شد، امروز مثل همان شجره‌ی طیبه‌ای که «اصلها ثابت و فرعها فی السماء» در زمین زندگی بشریت ریشه دوانده است و ثمرات و آثار آن به طور متواتر نائل و واصل می‌شود.

آغاز سی و چهارمین بهار آزادی، طلیعه صبح صادقی است که جهانیان را به ظهور خورشید نجات بخش عالم، حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه بشارت می‌دهد.

دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای شکرگزاری به پیشگاه خدای متعال است او که این ملت سرافراز را با رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه به پیروزی رساند و او را اسوه حسنه‌ای برای همه ملت‌های آزاده و به ویژه امت اسلامی قرار داد تا در خیزش عظیم خود، کفر و نفاق جهانی را به زانو درآورده با جهش بزرگ علمی در همه زمینه‌ها از جمله پیشرفت‌های هسته‌ای، هوافضا، پزشکی و نانو تکنولوژی افق‌های جدیدی را فراروی امت اسلامی و آزادگان جهان بگشاید.

حضور وحدت آفرین امت اسلامی ایران در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب، همیشه خنثی کننده نقشه‌های مختلف دشمن و زمینه ساز حرکت‌های بالنده بوده است. توطئه‌های سازمان‌ یافته دشمنان انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، اهانت به ساحت پیامبر اعظم و ائمه اطهار علیهم السلام، فتنه عظیم ۸۸، به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای، جنایات استکبار جهانی و مزدورانشان در سوریه و بحرین و دیگر کشورهای اسلامی و تهدیدها و تحریم‌ها نشان داد که دشمنان نظام از هیچ کوششی برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی و به خیال خام خود براندازی دریغ نمی‌ورزند.

اکنون نیز دشمن در آستانه انتخابات با تنگ‌تر کردن حلقه تحریم‌ها در پی راه اندازی جنگ اقتصادی و عملیات روانی است که حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و توجه به هشدارهای مقام معظم رهبری همچون گذشته مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد کوبید.

باید از طریق گسترش بیداری اسلامی و صفوف وحدت آفرین امت اسلامی گلوی استکبار جهانی را فشرد که به‌اذن پروردگار متعال، تحت زعامت و رهبری مرجع عظیم الشأن حضرت‌آیت‌الله‌العظمی‌امام خامنه‌ای «دام‌ ظله‌ العالی» زمینه برای ظهور حضرت ولی عصر «عجل الله تعالی فرجه الشریف» فراهم گردد.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و به تبعیت از مراجع عظام تقلید و هماهنگ با جامعه محترم مدرسین و دیگر نهادهای حوزوی از همه علماء، فضلاء و طلاب حوزه‌های علمیه و اقشار ملت عزیز می‌خواهد تا با شرکت در راهپیمایی عزت آفرین ۲۲ بهمن، بار دیگر مکر شیطان بزرگ و اذنابش را خنثی نمایند.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۱/۱۱/۱۴