فرماندار صومعه سرا در جمع طلاب و فضلای تالش مقیم قم

 

مهندس فتح اللهی در جلسه طلاب و فضلای تالشی اظهار داشت: تمام اتفاقات پس از انقلاب نشان از آن دارد که این انقلاب متعلق به قشر و گروه خاصی نیست و نکته مهم در آن، ادامه این انقلاب و ادامه تفکر انقلابی است که باید برای آن تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، مهندس فتح اللهی در جلسه طلاب و فضلای تالش که چهارشنبه، بیست و ششم دی ماه در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران پس از شکل گیری در ماهیت های گوناگون متفاوت با انقلاب های دیگر بوده است؛ چراکه رهبری در رأس آن قرار داشت که متفاوت با دیگر رهبران بوده است.

وی ابراز داشت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران، ماهیتی مردمی بوده و آحاد جامعه با آن مواجه بوده اند؛ در رأس این حکومت، شخصی حضور داشت که کار را برای خدا آغاز کرد و از هیچ قدرتی ترس بر دل راه نداد.

فرماندار صومعه سرا خاطرنشان ساخت: دشمنان انقلاب اسلامی پس از پیروزی آن تلاش های بسیاری انجام دادند تا این انقلاب را در نطفه خفه کرده و در این راستا شهدای بسیاری را در ترورها از دست دادیم؛ اما انقلاب ما پا بر جا ماند و تا به امروز ادامه پیدا کرد.

مهندس فتح اللهی تصریح کرد: تمام اتفاقات نشان از آن دارد که این انقلاب متعلق به قشر و گروه خاصی نیست و نکته مهم در آن، ادامه این انقلاب و ادامه تفکر انقلابی است که باید برای آن تلاش کرد.

وی بیان داشت: شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و … از عناوینی است که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی های خود بر آن یادآور بوده و ما باید در این راه به مقابله با دشمنان این مرز و بوم بپردازیم؛ چراکه سرمایه گذاری بسیاری در این راه انجام داده اند.

فرماندار صومه سرا اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران الگوی بسیاری برای کشورهای گوناگون از جمله سوریه و عراق بوده و شاهد دستاوردهای مناسبی در این کشورها هستیم.

مهندس فتح اللهی ابراز داشت: اگر انقلاب و جنگ با مشارکت مردم به نتیجه رسید، امروز نیز نیازمند حضور پرشور مردم در صحنه هستیم تا بتوانیم در معضلات گوناگون اقتصادی، اجتماعی و … پیروز میدان شویم.

وی خاطرنشان ساخت: در جلساتی که با استاندار خواهیم داشت، ره آورد و دستاوردهای این سفر را خدمت ایشان گزارش خواهیم داد تا بتوانیم فعالیتی برای طلاب و فضلا انجام دهیم.

فرماندار صومه سرا تصریح کرد: پیگیری و انجام کارهای زیربنایی فرهنگی از جمله فعالیت های ما در سطح شهرستان بوده و در این راه نیازمند کمک و یاری طلاب و فضلا می باشیم.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین علی پسندیده، نماینده طلاب و فضلای تالشی مقیم قم نیز در این جلسه گفت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: مبلغان خدا را ملاک کار خود دانسته و فقط در راه او قدم بردارند؛ اگر تبلیغ خالصانه و برای خدا باشد، خداوند متعال نیز کمک خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: صندوق صاحب الزمان(عج) متعلق به طلاب و فضلای تالش بوده و نیازمند همکاری و همیاری است تا طلاب بیشتری از آن بهره مند شوند.

نماینده طلاب و فضلای تالش خاطرنشان ساخت: استفاده از طلاب و فضلای تالشی مقیم قم از درخواست هایی است که فرماندار محترم می توانند همکاری و همیاری خوبی در این زمینه داشته باشند.