بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت نسل کشی وحشیانه مسلمانان مظلوم میانمار

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکومیت این جنایت بشری و نسل کشی آشکار از امت اسلام و کشورهای اسلامی درخواست عملی و تأثیرگذار در خاتمه دادن به این آتش خانمان سوز در میانمار می‌نماییم و سازمان‌های بین المللی وظیفه دارند جلوی این آدم کشی را گرفته و از جان بی‌خانمان و زن و کودکان مسلمان میانماری حمایت نمایند.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

برای هزارمین بار بر جهانیان ثابت شد که حقوق بشر امروز جز دروغی بیش نیست که دست مایه قدرت‌های شیطان شده است. چرا که امروز مسلمانان میانماری با خوی وحشی گری عده‌ای دست نشانده از عوامل استکبار و مرتجع منطقه موجب شده است تا رفتار قرون وسطایی از این مزدوران دولت میانمار علیه مسلمانان را شاهد باشیم.

آری! آدم سوزی، سربریدن و حتی به جنین زنان حامله هم رحم نکردن و… وا اسفا! که امروز مهر سکوت چون لجام بر دهان مدعیان دروغین حقوق بشر که ادعای آنان تا هفت آسمان گوش فلک را کر کرده است، اما دریغ از دفاع و حمایت از این مردم مظلوم که حتی کوچکترین سرپناهی هم ندارند.

امروز حفاظت از حقوق حیوانات، کلاس کار شورای امنیت است ولی دفاع از مردم مسلمان میانمار را برنمی‌تابند و همه در سکوت و خفقان قرار گرفته‌اند گرچه این روند، روسیاهی تاریخی بر پرونده نکبت بار شورای امنیت باقی خواهد گذاشت و آیندگان با دقت و عدالت، رفتار دوگانه آنان را نقد و و قضاوت خواهند نمود.

در هر حال ما مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن محکومیت این جنایت بشری و نسل کشی آشکار از امت اسلام و کشورهای اسلامی درخواست عملی و تأثیرگذار در خاتمه دادن به این آتش خانمان سوز در میانمار می‌نماییم و سازمان‌های بین المللی وظیفه دارند جلوی این آدم کشی را گرفته و از جان بی‌خانمان و زن و کودکان مسلمان میانماری حمایت نمایند.

 

مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۶/۶/۲۱