بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم پیرامون تصویب لایحه ورود زنان به ورزشگاه‌ها

 

براستی این افراد در چه فکری هستند که به زعم خود همه مصائب و مشکلات مردم را حل و فصل شده می‌بینند و از نگاه این روشنفکر مآبان مردم هیچ دردی در جامعه ندارند، جز حضور زنان در ورزشگاه‌ها و آغاز و شروع یک موج جدید بی‌بند و باری تحمیلی دیگر بر جامعه اسلامی؛ آیا نباید از صبر انقلابی امت اسلامی و فریادگری خانواده معظم شهیدان حیا کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

مدتی است بعضی از افراد در مناصب‌ مختلف دولتی هرازگاه غیر مسؤولانه پیرامون مسائل شرعی و ارزش‌های اسلامی اظهار نظر کرده و درست در نقطه مقابل ارزش‌های اسلام و آراء و نظرات فقهای گرامی و مراجع معظم تقلید فهم غلط خود را بر طبل ساز کرده و موجب تشویش افکار متدینین در جامعه می‌شوند.

راستی این افراد در چه فکری هستند که به زعم خود همه مصائب و مشکلات مردم را حل و فصل شده می‌بینند و از نگاه این روشنفکر مآبان مردم هیچ دردی در جامعه ندارند، جز حضور زنان در ورزشگاه‌ها و آغاز و شروع یک موج جدید بی‌بند و باری تحمیلی دیگر بر جامعه اسلامی؛ آیا نباید از صبر انقلابی امت اسلامی و فریادگری خانواده معظم شهیدان حیا کرد.

تا کی باید شاهد دهن کجی افراد معلوم الحال بر مقدسات باشیم؟

ما ضمن محکوم کردن این چنین حرکت‌های مذبوحانه و حرمت شکنانه به تصویب کنندگان چنین لوایحی تذکر جدی داده و سکوت در نشر منکرات را جایز نمی‌دانیم.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۱۳۹۶/۹/۱۱