رئیس مجمع نمایندگان طلاب: چرا یک عده مدیران کاری کرده اند که ناکارآمدی نظام را برخی از مردم به زبان بیاورند؟

 

نمازجمعه های کشور به عنوان قرارگاه های فرهنگی همزمان فریاد بزنند که راه علاج این کشور، قانون است و همه باید این فریاد را سر دهیم تا به نتایج مناسب برسیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در دوازدهمین جلسه مجمع عمومی از هشتمین دوره نمایندگان طلاب اظهار داشت: چهلمین سال از پیروزی انقلابی می گذرد که همگان به عظمت آن اعتراف داشته و دشمنان را به وحشت انداخته است؛ اما چرا باید در کوچکترین کار در این کشور، احساس ضعف داشته باشیم؟ چرا یک عده مدیران کاری کرده اند که ناکارآمدی نظام را برخی از مردم به زبان بیاورند؟

وی ابراز داشت: اعتراف همگان این است که تا قانون بر یک مملکت حاکم نشود، آن کشور به سامان نمی رسد؛ قانون است که می تواند مشکلات را حل و فصل نماید و ما باید به قانون گرایی برگردیم.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم خاطرنشان ساخت: نمازجمعه های کشور به عنوان قرارگاه های فرهنگی همزمان فریاد بزنند که راه علاج این کشور، قانون است و همه باید این فریاد را سر دهیم تا به نتایج مناسب برسیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری تصریح کرد: شما به عنوان امام جمعه موقت تهران فریاد بلند قانون داشته باشید، بسیار اثرگذار است؛ چراکه در شهرهای دیگر مشاهده کرده ایم که سخنان و حرکات مناسب برخی امامان جمعه چه مقدار تأثیر گذاشته است.

وی بیان داشت: امروز مردم و خانواده های شهدا دل به این انقلاب بسته اند و همه با کمک یکدیگر می توانیم پرچم قانون مداری را در کشور در رأس قرار داده و مملکت را به ثبات برسانیم.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم خطاب به رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اظهار داشت: حوزویان حامی شما بوده و پشتیبان شما خواهیم بود.