نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در جمع طلاب تالش، رضوانشهر و آستارا

امروز ایران اسلامی، ابرقدرت جهان بوده و اسلام حرف اول را در دنیا می زند؛ چراکه کشورهای گوناگون با یکدیگر متحد شده اند تا در مقابل کشور ما بایستند.

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین تسخیری در جلسه طلاب و فضلای تالش، رضوانشهر و آستارا که چهارشنبه، پانزدهم اسفندماه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد، اظهار داشت: بنابر روایات معصومین (ع)، حفاظت از دین، یکی از اقسام جوانمردی است و امروز بیش از هر زمان دیگر دین مورد تهدید قرار گرفته و نیازمند آن است که از آن حفاظت شود.

وی ابراز داشت: امروز حاکمانی در برخی کشورهای اسلامی حکومت می کنند که خود آنان اسلام را مورد تهدید قرار می دهند؛ دینی که ما مطرح می کنیم، دین اصیل، ناب و مؤثری است که در حال بیدارسازی جهان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان ساخت: اذان و تکبیری که محرک مسلمانان نبوده و محافظ دین و اسلام نباشد، مناسب نیست؛ دینی که ما حاکمیت خود را بر اساس آن بنا کرده ایم، می تواند محرک باشد و به همین دلیل است که دشمن فعالیت خود را برای اسلام هراسی، ایران هراسی و سپاه هراسی بنا نهاده است.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری تصریح کرد: امروز از هر زمان دیگری اسلام مورد تهدید بیشتری قرار گرفته است و برای زدن اسلام ناب از هر ترفندی استفاده می نمایند تا آن را خاموش کنند.

وی بیان داشت: امروز حقیقت این است که اسلام در سراسر جهان رشد کرده و دو قطب اسلام ناب محمدی و استکبار مقابل هم قرار گرفته و زمان بلوک شرق و غرب و تفکرات کمونیستی و غربی گذشته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار داشت: امروز تمام دنیا در کنار هم قرار گرفته اند تا در مقابل انقلاب اسلامی ایران بایستند و از این امروز، چهل سال گذشته است؛ از بدو انقلاب اسلامی به شکل های گوناگون گروه ها و مجامع مختلف بین المللی را بر علیه انقلاب اسلامی راه اندازی کردند تا بتوانند به اهداف خود برسند؛ اما نمی توانند به خواسته های خود برسند.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری ابراز داشت: دشمن از روزنه های گوناگون برای ضربه به انقلاب اسلامی و رسیدن به اهداف وارد شده و در این چهل سال، توطئه های گوناگونی را شاهد بوده ایم.

وی خاطرنشان ساخت: امروز جهان استکباری در مقابل جهان اسلام قرار گرفته و دشمن ما در این جهان اسلام را ایران اسلامی می داند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان تصریح کرد: ما در داخل کشور مشکلات گوناگونی داریم و دشمن رسما اعلام کرده است که باید جنگ ترکیبی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران برای فروپاشی انقلاب اسلامی راه بیندازیم و این کار را با مباحث اقتصادی، نظامی، فرهنگی و … آغاز کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری بیان داشت: دشمن با جنگ در حال تست لبنان و فلسطین اشغالی است تا بتواند به عقبه نظامی ایران برسد و متوجه شود که آیا می تواند به ایران حمله کند یا خیر.

وی اظهار داشت: این انقلاب اسلامی در جهان به عنوان ابرقدرت مطرح است و بر خاورمیانه تسلط دارد که نشانه آن، سخنان رئیس جمهوری آمریکا درباره حضور چراغ خاموش هواپیمای او در عراق است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان ابراز داشت: امروز دشمن بیان می کند که یک ژنرال ایرانی به نام سردار سلیمانی از ایران تا پشت دیوارهای رژیم صهیونیستی به راحتی و با تمام امنیت عبور می کند که نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری خاطرنشان ساخت: امروز ایران اسلامی، ابرقدرت جهان بوده و اسلام حرف اول را در دنیا می زند؛ چراکه کشورهای گوناگون با یکدیگر متحد شده اند تا در مقابل کشور ما بایستند.

وی تصریح کرد: امروز مقاومت و ایستادگی، انقلاب اسلامی را به جایی رسانده است که دشمن اذعان می کند که ایران اسلامی پیروز اراده ها و خواسته هاست.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان بیان داشت: امروز ایده ها و تفکرات انقلاب اسلامی در جوامع بین المللی در حال شکل گیری است که انصارالله، حزب الله، حشد الشعبی، گروه های مقاومت و … از جمله آنان است.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی معادلات استکبار جهانی را به هم ریخته است، اظهار داشت: فرانسه اعلام کرده است که در چند سال آینده بیشترین جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهد و کشورهای بسیاری تحت تأثیر انقلاب اسلامی ایران قرار گرفته اند که نشان از جایگاه این انقلاب است.

وی ابراز داشت: اسلامی که باید به جهان عرضه شود، باید از سوی حوزه علمیه انجام بپذیرد و دشمن بر روی این موضوع ورود کرده است که نگذارد این اسلام از سوی حوزه عرضه شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان ساخت: رهبر معظم انقلاب در یکی از بیانات خود فرمودند: تز انقلاب اسلامی حوزه علمیه قم بوده و آنتی تز آن نیز حوزه علمیه قم است و دشمن به دنبال آن است که انقلاب اسلامی را از حوزه بخشکاند.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری تصریح کرد: امروز وزیر امور خارجه آمریکا دست به دامن زن فاسدی می شود تا بتواند خرابکاری در ایران انجام دهد؛ کار آنان به اینجا کشیده شده است.

وی بیان داشت: وظیفه ما در قبال انقلاب اسلامی ایران سخت بوده و امانتی است در دست ما که به عنوان روحانیت باید نقش خود را به درستی ایفا نماییم.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار داشت: امروز نیازمند حضور طلاب و فضلا در منطقه هستیم تا از مشکلات فرهنگی موجود بکاهیم؛ امروز افکار و عقائد گوناگونی در گیلان در حال تبلیغ است که وظیفه ما را سنگین می نماید.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری ابراز داشت: یکی از فعالیت هایی که از سوی بسیج طلاب استان گیلان انجام شده است، راه اندازی گردان عمار با سه گروهان بوده تا بتوانیم از وجود ۲۲۰ طلبه حداکثر استفاده را نماییم.