بیانیه مجمع نمایندگان در سالگرد دیدار با مقام معظم رهبری و دستور تاریخی معظم له پیرامون حوزه انقلابی

 

مجمع نمایندگان امید دارد در ملاقات بعدی با رهبر معظم انقلاب اهم فعالیت‌های خود را مستند در محضر معظم له ارائه داده و شاهد رضایت آن نائب برحق حضرت ولیعصر بوده باشیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله الحکیم: فآمنوا بالله و رسوله و النور الذی انزلنا والله بما تعملون خبیر

 

در سه سالگی حضور با صلابت و پرحلاوت مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای«مدظله العالی» بر آن شدیم تا به شکرانه طعم عسل گونه اندیشه برگرفته از نور قرآن که در بیانات هدایتگر معظم له جاری شد با بازخوانی مجدد تلاشی مضاعف در به ثمر نشاندن منویات آن شاگرد برجسته روح الله را عملی نموده و از رهگذر آن اندیشه تابناک، قاطبه حوزویان به هوشیاری جهت حراست و حفاظت از حوزه انقلابی رهنمون سازیم.

خدای را سپاسگذاریم که توانستیم با تلاش مضاعف و بی‌شائبه، جلسات حلقه‌های بصیرت افزایی را توسط نمایندگان محترم دوچندان ساخته و این رغبت با شور و شعف انقلابی در میان طلاب مؤمن به انقلاب و تحصیل کرده بیش از گذشته شاهد باشیم. از برکات این دیدار راه‌اندازی هیأت‌های اندیشه ورزی را شاهدیم که موجب بالندگی، تحلیل و تبیین اوضاع فرهنگی و سیاسی نظام مقدس اسلامی گردیده است.

حضور اساتید معظم در جلسات استانی نمایندگان، خود جلوه با وزانتی است که از هدایت‌های رهبری نشأت گرفته است. برگزاری جلسات کنگره شهدای روحانی و عالمان سترگ و اخلاقی برگ دیگری از منشور کلام رهبری است. آری تعیین مرکزی در فیضیه به نام «قرارگاه حوزه انقلابی» موجب شده است تا ایده پردازان جوان و طلاب بالنده با طرح‌ها، پیشنهادات و انتقادهای خود به این روند سرعت بخشند.

مجمع نمایندگان مفتخر است که به عنوان امین طلاب واسطه رساندن پیام ایشان به مسؤولین حوزه و بالعکس تلاش برای مطالبات و انتظارات رهبری معظم و سایر مراجع و دیگر بزرگان حوزه و مسؤولین دست‌اندرکار باشند. گرچه هنوز موفق به نتیجه مطلوب در این زمینه نگشته ایم اما خوشحالیم که راه و هدف و وسیله وصال به این معرفت را از زاویه اندیشه آن دیده بان اصلی نظام مقدس اسلامی یافته‌ایم.

مجمع نمایندگان امید دارد در ملاقات بعدی با رهبر معظم انقلاب اهم فعالیت‌های خود را مستند در محضر معظم له ارائه داده و شاهد رضایت آن نائب برحق حضرت ولیعصر بوده باشیم.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

۶ اسفندماه ۱۳۹۷