دوازدهمین همایش ملی طلاب و فضلای فردوس، سرایان و بشرویه برگزار می شود

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم خبر داد: دوازدهمین همایش ملی طلاب و فضلای فردوس، سرایان و بشرویه با سخنرانی آیت الله جواد مروی عضو محترم جامعه مدرسین و شورای عالی حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نسب در گفت و گو با خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش ملی طلاب و فضلای شهرستان های فردوس، سرایان و بشرویه، اظهار داشت: این همایش هرساله در این منطقه محروم برگزار شده و طلاب و فضلای این منطقه در آن شرکت می نمایند.

وی ابراز داشت: این همایش با موضوع «گام دوم انقلاب؛ رسالت ها و مأموریت های روحانیت» و با سخنرانی آیت الله جواد مروی، عضو جامعه مدرسین و عضو شورای عالی حوزه های علمیه برگزار خواهد شد.

نماینده طلاب و فضلای فردوس، سرایان و بشرویه خاطرنشان ساخت: در کنار تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، به دنبال اجتماع طلاب و فضلا نیز هستیم تا این عزیزان نشست و دید و بازدیدی با یکدیگر داشته، برنامه های سالانه را مرور کرده و فرصت مغتنمی برای بررسی مشکلات و معضلات منطقه باشد.

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب در پایان تصریح کرد: این همایش در روز چهارم فروردین ماه امسال، ساعت ۹ صبح در هیأت اباالفضلی باغشهر اسلامیه برگزار می گردد.