برگزاری گردهمایی سالانه روحانیون و طلاب شهرضا، سمیرم و دهاقان

به مناسبت آغاز سال جدید، گردهمایی سالانه روحانیون و طلاب شهرضا، سمیرم و دهاقان با حضور روحانیون، طلاب، فضلاء و اساتید حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا، بیست و دومین گردهمایی سالانه روحانیون و طلاب همزمان با آغاز سال جدید در مدرسه علمیه صاحب الزمان (عج) شهرضا برگزار شد.

در این گردهمایی که به همت اداره تبلیغات اسلامی و جامعه روحانیت و نمایندگان مجمع طلاب شهرضا صبح یکشنبه ۴ فروردین ماه سال ۹۸ برگزار گردید، که بیش از یکصد و پنجاه نفر از طلاب و روحانیون و ائمه جماعات شهرضا،سمیرم،دهاقان حضور داشتند.

ارائه گزارش ار فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی، گزارش از خدمات مجمع طلاب و روحانیون شهرضایی مقیم قم، که توسط حجهالاسلام والمسلمین حاج شیخ رحمت الله نوری، گزارشی از فعالیت های جامعه روحانیت و بیان مسائل فرهنگی و مذهبی شهرستان در سال جاری از مهم ترین مسائل مطرح در رابطه با گام دوم انقلاب و جلسات مجمع نمایندگان و کارگروه جدید نمایندگان، دوره جدید هیئت رئیسه و حوزه انقلابی در غرفه فیضیه قم مفصلا گزارش داده شد.

در پایان این جلسه از طلابی که به تازگی به لباس روحانیت ملبس شده اند و همچنین از چند نفر از ائمه جماعات فعال و برتر مساجد شهرستان در سال جاری که به اقامه سه وعده نماز جماعت و فعالیت های فرهنگی و آموزشی در مسجد خود مشغول هستند، تقدیر بعمل آمد.