قابل توجه طلاب و فضلا؛ فراخوان همکاری با اداره پاسخگویی حرم مطهر امام رضا(ع) اعلام شد 

اداره پاسخگویی به سؤالات دینی در سال ۱۳۹۸ در بخش های مربیان کودک، مربیان نوجوان، کارشناسان پاسخگویی به سوالات شرعی، کارشناسان پاسخگویی به سوالات و شبهات اعتقادی، عاقدین افتخاری، کارشناسان حرم شناسی، کارشناسان آداب زیارت، مجری برنامه(ویژه برادران)، راویان سیره شهدا، کارشناسان انقلاب اسلامی و مسائل سیاسی، پاسخگوئی سبک زندگی و سلامت رضوی دعوت به همکاری می کند.

بر اساس این گزارش، علاقمندان جهت ثبت نام تا سی و یکم فروردین ماه سال جاری فرصت دارند و زمان دریافت کارت ورود به جلسه ۹ الی ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

همچنین زمان آزمون، روز جمعه مورخه ۱۳/ ۰۲/ ۱۳۹۸ بوده و مکان و ساعت دقیق آزمون در هنگام ارائه کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد. اعلام نتایج اولیه و نحوه دریافت مدارک قبول شدگان جهت تشکیل پرونده و زمان بندی مصاحبه متعاقبا اعلام می گردد.

این نکته قابل توجه است که این اطلاعیه به منزله آگهی استخدام نمی باشد و پذیرفته شدگان در بخش های مختلف اداره پاسخگویی به سوالات دینی به صورت پاره وقت (حق الزحمه ای یا افتخاری با توجه به رشته انتخابی) توفیق خدمت خواهند یافت.

در صورت احراز عدم صلاحیت شرکت کنندگان در هر مرحله از فرایند جذب مبتنی بر شرایط اعلام شده مانند عدم ارائه مدرک و… ادامه فرایند متوقف خواهد شد.

تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به مذهب حقه شیعه اثنی عشریه، انقلابی بودن و التزام و دفاع از مبانی نظام دینی و جمهوری اسلامی والتزام عملی به ولایت مطلقه فقیه، برخورداری از حسن ظاهر برابر ضوابط و مقررات آستان قدس رضوی، رعایت پوشش اسلامی و حفظ شئونات خدمت در حرم مطهر رضوی، برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم جهت اجرای برنامه، تأهل، کسب امتیازات لازم در مراحل آزمون، مصاحبه و سایر فرایندهای مصوب، تعهد به شرکت در برنامه های آموزشی ضمن خدمت از قبیل هم اندیشی ها و کلاس های کارگاهی و آراستگی به اخلاق اسلامی وداشتن حسن شهرت، شرایط عمومی داوطلبان می باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۳۲۰۰۳۴۶۴ از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰ به جز ایام تعطیل تماس حاصل نموده و جهت دریافت شرایط اختصاصی و منابع آزمون، اینجا کلیک نمایند.