نشست صمیمی و هم اندیشی طلاب و فضلای فریدونکناری حوزه علمیه قم با امام جمعه محترم

نشست صمیمی و هم اندیشی طلاب و فضلای فریدونکناری حوزه علمیه قم با امام جمعه محترم و رئیس محترم اداره تبلیغات و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم شهرستان در قم در تاریخ چهارم اردیبهشت نود و هشت در دفتر آیت الله صالحی مازندرانی برگزار گردید.

این نشست که به دعوت نماینده طلاب شهرستان فریدونکنار حجت الاسلام باقرزاده برگزار گردید با تلاوت کلام الله مجید شروع و بعد نماینده طلاب فریدونکنار ضمن خوش آمد گویی به حضار و مهمانان گرامی تعداد طلاب فریدونکنار در حوزه علمیه قم را بیش از صد وبیست نفر اعلام کردند که بعضی جزء اساتید و عده ای در رتبه چهار و سه و دو حوزه مشغول به تحصیل می باشند و در رابطه با نگرانی ها و مطالبات طلاب و مشکلات شهرستان و مسائل حجاب و عفاف و بیکاری جوانان و نبود حوزه علمیه در شهرستان سخنانی را بیان کردند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسن پور در رابطه با تبلیغ علمای شهرستان در ماه رمضان به ایراد سخن پرداخت و بعد حضرت آیت الله جلالی با استفاده از آیات قرآن مجید و روایات ائمه علیهم السلام در رابطه با عظمت ماه شعبان و ماه رمضان و تبلیغ دین مبین اسلام و خویشتن داری و پرهیزکاری به طلاب و فصلا و حضور در شهرستان سفارش کردند.

در ادامه جناب مهندس نصیری فرماندار محترم به مسائل شهرستان و عملکرد فرمانداریدر ایام مدیریت شهری خویش پرداخت و به سوال فضلای شهرستان پاسخ دادند.

در پایان سردار جبهه ها جناب آقای ولی الله نانوا کناری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی به مسائلی در رابطه با مجلس و مشکلات اقتصادی کشور و برجام وfatf و دستاوردهای انقلاب اسلامی مباحث خود را مطرح و به سوال حضار پاسخ دادند و جلسه با دعا برای سلامتی رهبری نظام و تعجیل فرج امام زمان عج به پایان رسید.