بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان همدان در رابطه با ترور ناجوانمردانه طلبه همدانی (حجه الاسلام و المسلمین شهید مصطفی قاسمی)

مجمع نمایندگان استان همدان شهادت این روحانی عزیز را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان(عج)، مقام معظم رهیری(مدظله)، جامعه روحانیت و خانواده این عزیز از دست تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام میدارد.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ ﴿سوره آل عمران/۱۶۹﴾

سلام بر حماسه سازان همیشه جاوید روحانیت که رساله علمیه و عملیه خود را به دم شهادت و مرکب خون نوشته اند. امام خمینی(ره)

 

در روزهایی که شاهد فداکاری و از خود گذشتگی سلسله جلیله روحانیت کثرالله امثالهم در استان های سیل زده هستیم و این قشر پاک باخته با تمام توان خود و در نهایت تواضع در حال خدمت رسانی بی وقفه و خالصانه به هموطنان شیعه و اهل سنت خود هستند.

و از طرف دیگر شاهد جنایت بی سابقه رژیم سفاک و جنایتکار آل سعود کسرالله امثالهم در اعدام ۳۷ نفر از افراد بی گناه که طبق اطلاع تعدادی از آنان نیز از روحانیون مظلوم بوده اند هستیم؛

با کمال تأسف دیروز شاهد بودیم که دست چدنی و خائن داعش تکفیری از آستین یکی از اراذل و اوباش سر سپرده و خودفروخته خارج شد و یکی دیگر از سربازان پاک باخته حضرت ولی عصر ارواحنا فداء یعنی حجت الاسلام والمسلمین شهید مصطفی قاسمی را به شهادت رساند و محاسن شریف این شهید مدافع مکتب را مانند مولا و مقتدایش امیرالمومنین به خون سرش آغشته کرد.

مجمع نمایندگان استان همدان شهادت این روحانی عزیز را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان(عج)، مقام معظم رهیری(مدظله)، جامعه روحانیت و خانواده این عزیز از دست تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام میدارد.

۱- ما اساتید، طلاب و فضلای استان همدان تا آخرین قطره خون راه شهیدان گلگون کفن را ادامه داده و از انقلاب اسلامی و رهبری معظم قاطعانه حمایت خواهیم کرد.

۲- با توجه به اخبار رسیده مبنی بر به درک واصل شدن قاتل از مسئولین قضائی و انتظامی می خواهیم تا هم دستان این جنایت کار را نیز شناسائی و به اشد مجازات برسانند.

۳- لازم است تا مسئولین مربوطه با هوشیاری و برنامه ریزی از تکرار چنین جنایاتی پیشگیری نمایند.