بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در سالگرد هفته دفاع مقدس

امروز مجمع نمایندگان طلاب مفتخر است بزرگ پرچمدار لشکر مخلص بسیج و شاگرد پرورش یافته مکتب خمینی کبیر(ره)، رهبر جانباز انقلاب حضرت امام خامنه‌ای«مدظله العالی» در تحول جهانی نقش آفرینی می‌نماید و آهنگ امید به پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل را، چون اشعه حیات بخش، گوشزد می‌نماید.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ما ملت بزرگ ایران مفتخریم که با یاد شهدای دفاع مقدس، همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) چهل سال است که در هفته دفاع مقدس، عزت و مردانگی خود را جشن گرفته و این هیمنه به یادمانی را به رخسار عالم کشانده و امروز محدوده مقاومت و پیروزی فقط در مرز و بوم جمهوری اسلامی خلاصه نمیشود، بلکه این شجره طیبه تنومند شاخصار او چنان شاهکاری ماندگار، منطقه وسیعی در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.

اگر دیروز حسین فهمیده، نارنجک به کمر خود بست و زیر تانک دشمن رفت، امروز شکار پهبادها در آسمان که دشمن را شکسته و کمر همت بستن ما را برای عزم بزرگ در به چالش کشیدن استکبار و صهیونیزم به نمایش گذشته است.

بر آسمان مقاومت ایران هرگز نام رادمردانی، چون باکری، همت، خرازی، حسن تهرانی مقدم و حسین همدانی و محسن حججی و… فراموش نخواهد شد.

در اثبات این مدعا عملیات بزرگ نصر من الله، از مردان آهنین یمنی، خانه پوشالین سعودی‌های صهیونیزم را نقش نما نمود و آثار مقاومت و دوری از مذاکره ذلت آور را گوشزد نمود.

امروز مفتخریم بزرگ پرچمدار لشکر مخلص بسیج و شاگرد پرورش یافته مکتب خمینی کبیر، رهبر جانباز انقلاب حضرت امام خامنه‌ای«مدظله العالی» در تحول جهانی نقش آفرینی می‌نماید و آهنگ امید به پیروزی نهایی جبهه حق علیه باطل را، چون اشعه حیات بخش، گوشزد می‌نماید.

درود خدا بر امام شهیدان و شهیدان همیشه شاهد که نام آنان بر جبین ایران اسلامی تا ابد ماندگار است.

هفته دفاع مقدس بر پرچمداران عزت و شهامت و شهادت و همه ایثارگران و رهبر والامقام جبهه مقاومت جهان اسلام مبارک باد.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

اول صفرالمظفر ۱۴۴۱ – ۸ مهر ۱۳۹۸