تقدیر رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا از حرکت بازیکن پرسپولیس

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد از حرکت زیبای بازیکن تیم پرسپولیس تقدیر کرد و گفت: پشتیبانی از ولی فقیه، شخص عادی یا سلبریتی نمی شناسد و بازیکن تیم پرسپولیس در زمین چمن فوتبال نشان داد که در تمام عرصه ها باید قدردان و همراه با رهبر معظم انقلاب بود.

سید اکبر حسینی نژاد
رئیس مجمع

به گزارش خبرنگار مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم طی گفت و گویی از تمام دست اندرکاران و شرکت کنندگان در راهپیمایی بزرگ اربعین تشکر کرد و گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین امسال بسیار باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد که نشان دهنده شدت عشق و علاقه مردم نسبت به مسئله عاشورا و قیام حسینی است.

وی اظهار داشت: ما در این راهپیمایی بزرگ شاهد حضور تمام مسلمانان اعم از شیعه و سنی و همچنین پیروان مکاتب و ادیان گوناگون همچون مسیحیان بوده ایم که بر اهمیت این حرکت عظیم افزوده است.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا ابراز داشت: حضور ده ها میلیون نفر برای زیارت حضرت أباعبدالله الحسین (ع) در یک زمان خاص، موضوعی بسیار پرمعنا بوده و می تواند مقدمه ای برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) و پیروزی نهایی اسلام بر کفر باشد.

این استاد حوزه به حضور پرشور طلاب و فضلای ایرانی و عراقی در این راهپیمایی بزرگ اشاره و اذعان کرد: در کنار تقدیر از ملت ایران، باید از طلاب و فضلایی که مشغول به خدمت رسانی در مواکب به زائران عزیز اربعین بودند نیز تشکر کرد که حضوری پرشور در این حرکت عظیم داشته و پا به پای ملت ایران در این راهپیمایی شرکت کرده و به وظیفه دینی و شرعی خود عمل نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در ادامه از صاحبان مواکب اربعینی اعم از مواکب ایرانی و عراقی تشکر کرد و گفت: مردم عراق در راهپیمایی بزرگ اربعین از جان و مال خود مایه می گذارند که جای تقدیر و تشکر فراوان از موکب داران، مردم، مسئولین و مراجع تقلید عراق دارد.

وی خاطرنشان ساخت: غرب و استکبار جهانی همواره به دنبال مسموم سازی فضا در زمان برگزاری این نوع حرکت های بزرگ است؛ اما مردم و جوانان ایران نشان دادند که همانند گذشته پیرو قرآن، اهل بیت(ع) و ولایت فقیه بوده و همچون جوانان نسل اول این کشور که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند، حرکت جهانی دیگری را به همگان نشان دادند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در محاصره تحریم های غربی بوده و با مشکلات و تنگناهای معیشتی بسیاری مواجه است؛ اما ملت ایران نشان دادند که در هر زمانی پشتیبان اسلام، نظام، اهل بیت(ع) و ولی فقیه بوده و راهکار حل مشکلات داخلی را گوش دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب می دانند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در ادامه از حرکت خوب و ارزشی آقای مهدی ترابی، بازیکن پرسپولیس تقدیر کرد و گفت: این حرکت، ترجمان جمله معروف امام راحل است که فرمود: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»؛ این خوشحالی پس از گل این بازیکن، همان مسئله ای است که شاهد تکرار زیاد آن در وصیت نامه شهدا بوده ایم.

وی ابراز داشت: پپشتیبانی از ولی فقیه، شخص عادی یا سلبریتی نمی شناسد و بازیکن تیم پرسپولیس در زمین چمن فوتبال نشان داد که در تمام عرصه ها باید قدردان و همراه با رهبر معظم انقلاب بود.

این استاد حوزه بیان داشت: این حرکت زیبای این بازیکن فوتبال، انصافا جای لذت و تقدیر داشت و نشان داد که جوانان نسل سومی و چهارمی همچون جوانان دهه انقلاب و دفاع مقدس، دغدغه اسلام، مردم و انقلاب اسلامی داشته و نجات انقلاب اسلامی از تنگناها و جنگ های نظامی و اقتصادی را در پشتیانی و اطاعت از رهبری می بینند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا در پایان اظهار داشت: این حرکت پسندیده نشان داد که نخبگان ورزشی نیز همچون آحاد مردم، همگام با ولی فقیه بوده و نسل جوان کشور با وجود تهاجمات فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب، به پختگی لازم رسیده‌اند.