تقدیر مجمع طلاب و فضلای همدان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت در همدان

مجمع طلاب و فضلای استان همدان با صدور بیانیه ای از مردم همدان به خاطر خلق حماسه ای دیگر تقدیر و تشکر کرد و از قوه قضائیه خواست تا با اغتشاش گران با اشد مجازات برخورد کند.

بسم الله قاسم الجبارین

بار دیگر لطف پروردگار الهی شامل حال ملت ایران شد، آشوب گران، فتنه گران و اغتشاش گران که از اوباش بین المللی خط گرفته و مزدوران صهیونیسم محسوب می گردند قصد برهم زدن امنیت و اقندار نظام جمهوری اسلامی را داشتند و با بهانه گرانی بنزین موجب شد تا با موج سواری اموال بین المللی و امنیت را خدشه دار کنند اما به فضل الهی بصیرت، هوشیاری و پیروی از تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای موجب شد تا نقشه نخ نمای دشمنان بار دیگر نقش بر آب گردد و ترفند آنان قبل از هرگونه تاثیری از حرکت باز ایستاد.

ضمن تشکر از نیروهای انتظامی و امنیتی، از ملت بزرگ همدان که در اسرع وقت با لبیک گویی به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان در صحنه حاضر شدند و افتخاری دیگر در کتاب قطور پیروی از ولایت فقیه را به نام خود ثبت نمودند تقدیر و تشکر می کنیم.

شهر سرداران شهید و رزمندگان مجاهد همواره پیشوا و جلو دار حرکت های خود جوشی است که “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد” را به عنوان وصیت معمار بزرگ انقلاب نصب العین خود قرار داده است. ما بر این موهیت الهی شکرگزاریم و از قوه قضاییه می خواهیم تا با مرتکبین این جنایت بزرگ، نیروهای پیاده نظام آمریکا و اسرایل، با اشد مجازات برخورد نمایند.

پایدار و پیروز باشد، سربلند و سرافراز باشید

مجمع طلاب و فضلای استان همدان