بیانیه مجمع طلاب و فضلای دزفول مقیم قم در محکومیت تحریم سردار پاسدار حاج حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، از سوی آمریکای جنایت پیشه

مجمع طلاب و فضلای دزفول مقیم قم ضمن حمایت از روحیه استکبارستیزی و اقدامات انقلابی این سردار عزیز که افتخاری برای نظام اسلامی و دزفول ولایتمدار است، این حرکت خصمانه را به شدت محکوم کرده و از ایزد منان توفیقات روزافزون این عزیز را در خدمت به نظام و امت اسلامی خواستاریم.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ؛

و در برابر آنها تا مى‌توانید نیرو و اسبان سوارى آماده کنید تا دشمنان خدا و دشمنان خود -و جز آنها که شما نمى‌شناسید و خدا مى‌شناسد- را بترسانید. و آنچه را که در راه خدا هزینه مى‌کنید به‌تمامى به شما بازگردانده شود و به شما ستم نشود. (انفال، ۶۰)

امروز بر همگان روشن شده است که این همه دشمنی نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی دولت تروریست آمریکا نسبت به ایران اسلامی، برخاسته از عصبیت ناشی از شکست هیمنه پوشالی او در مقابله با ایران و حقارت و انزوای او در حوزه بین الملل است. آمریکایی که مدعی قدرت علی الاطلاق جهان است، امروز از اقتدار ایران اسلامی به ستوه آمده و خود را در موضع ضعف ناخواسته می بیند و به همین جهت برای نجات خویش هر روز بر خطاهای راهبردی خویش در مقابل ایران و جامعه جهانی می افزاید.

توسل به حربه تحریم یکی از همین خطاهای استکباری است که تاکنون نتیجه ای جز ارتقای اقتدار ایران اسلامی و سقوط خویش نداشته است. دولت تروریست آمریکا در حرکتی نابخردانه سردار پاسدار حاج حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان را تحریم کرد.

مجمع طلاب و فضلای دزفول مقیم قم ضمن حمایت از روحیه استکبارستیزی و اقدامات انقلابی این سردار عزیز که افتخاری برای نظام اسلامی و دزفول ولایتمدار است، این حرکت خصمانه را به شدت محکوم کرده و از ایزد منان توفیقات روزافزون این عزیز را در خدمت به نظام و امت اسلامی خواستاریم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

مجمع طلاب و فضلای دزفول مقیم قم

۱۹۸/۱۱/۱۲