جلسه طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه با حضور معاون محترم اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه

جلسه طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه در تاریخ ۹۸/۱۱/۲۳ در محل سالن همایش رضوان واقع در ساختمان فرهنگی-تبلیغی دفتر تبلیغات قم برگزار شد.

این نشست که با محوریت مسایل فرهنگی تبلیغی منطقه و تبیین پاره ای از مسایل روز برگزار شد، با استقبال قابل تحسین همشهریان مواجه گردید.

این جلسه که مشترکا از سوی مجمع طلاب و فضلای تربتی مقیم قم، صندوق قرض الحسنه الزهرا (س) و نماینده طلاب و فضلای محترم منطقه در مجمع نمایندگان قم تشکیل یافته بود، سخنرانان پیرامون موضوعات مختلف به بحث و بررسی پرداختند.

جلسه با قرآن کریم توسط آشیخ مهدی عباسی تربتی آغاز و سپس نماینده طلاب شهرستان با اقدامات انجام شده و انتظارات پیش رو درجهت همگرایی و رفع مشکلات معیشتی و نیازهای فرهنگی تبلیغی در قم و منطقه گزارشی فشرده تقدیم حضار کرد. آنگاه جناب آقای قاسمی رییس محترم صندوق الزهرا (س) گزارشی کوتاه از آمار گذشته و برنامه های پیش رو و موجودی صندوق را ارائه کرد.

سخنران اصلی مراسم جناب حجت الاسلام مهری نماینده محترم شورای نگهبان در قم بود که محور سخنان خود را به تبیین مسایل روز و پاسخ به شبهات پیرامون رد صلاحیت های شورای نگهبان اختصاص داد‌.

آخرین سخنران حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسن زمانی معاون محترم اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه و رییس مجمع طلاب و فضلای منطقه تربت بود که در باره نیازهای فرهنگی و تبلیغی شهرستان و جهان اسلام و برگزاری اجلاسیه ملی نکو داشت حاج شیخ حسینعلی راشد در تیرماه سال آینده در تربت حیدریه سخن گفت. پایان بخش برنامه ها دعای حاج آقای مومنیان بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد