جلسه طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه با حضور معاون محترم اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه

جلسه طلاب و فضلای منطقه تربت حیدریه در تاریخ ۹۸/۱۱/۲۳ در محل سالن همایش رضوان واقع در ساختمان فرهنگی-تبلیغی دفتر تبلیغات قم برگزار شد.

این نشست که با محوریت مسایل فرهنگی تبلیغی منطقه و تبیین پاره ای از مسایل روز برگزار شد، با استقبال قابل تحسین همشهریان مواجه گردید.

این جلسه که مشترکا از سوی مجمع طلاب و فضلای تربتی مقیم قم، صندوق قرض الحسنه الزهرا (س) و نماینده طلاب و فضلای محترم منطقه در مجمع نمایندگان قم تشکیل یافته بود، سخنرانان پیرامون موضوعات مختلف به بحث و بررسی پرداختند.

جلسه با قرآن کریم توسط آشیخ مهدی عباسی تربتی آغاز و سپس نماینده طلاب شهرستان با اقدامات انجام شده و انتظارات پیش رو درجهت همگرایی و رفع مشکلات معیشتی و نیازهای فرهنگی تبلیغی در قم و منطقه گزارشی فشرده تقدیم حضار کرد. آنگاه جناب آقای قاسمی رییس محترم صندوق الزهرا (س) گزارشی کوتاه از آمار گذشته و برنامه های پیش رو و موجودی صندوق را ارائه کرد.

سخنران اصلی مراسم جناب حجت الاسلام مهری نماینده محترم شورای نگهبان در قم بود که محور سخنان خود را به تبیین مسایل روز و پاسخ به شبهات پیرامون رد صلاحیت های شورای نگهبان اختصاص داد‌.

آخرین سخنران حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد حسن زمانی معاون محترم اجتماعی و سیاسی حوزه های علمیه و رییس مجمع طلاب و فضلای منطقه تربت بود که در باره نیازهای فرهنگی و تبلیغی شهرستان و جهان اسلام و برگزاری اجلاسیه ملی نکو داشت حاج شیخ حسینعلی راشد در تیرماه سال آینده در تربت حیدریه سخن گفت. پایان بخش برنامه ها دعای حاج آقای مومنیان بود.