امروز شنبه ۲ تير ۱۳۹۷

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب در حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب چهارشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵:۳۴


بیانیه مجمع نمایندگان طلاب در حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب تعداد بازدید: ۲۱۰

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم شهید پرور قم صادر کرد و اعلام داشت: بیانات اخیر مقام معظم رهبری چون چلچراغ مسیر سعادت قله‌های رفیع بالندگی، پیروزی را برای ملت ایران رقم زد. تحلیل‌های عالمانه، مدبرانه، همراه با درایت رهبری، توطئه‌های دشمنان را نقش نما و عامل انسجام و وحدت در میان امت اسلام شد.

 

بیانیه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت همه جانبه از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم شهید پرور قم

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بیانات اخیر مقام معظم رهبری چون چلچراغ مسیر سعادت قله‌های رفیع بالندگی، پیروزی را برای ملت ایران رقم زد. تحلیل‌های عالمانه، مدبرانه، همراه با درایت رهبری، توطئه‌های دشمنان را نقش نما و عامل انسجام و وحدت در میان امت اسلام شد.

مقام معظم رهبری با دورنمایی از فردا موجب امید در میان همه توده‌های جامعه گردید و با تاریخی از گذشته خدعه ها و نیرنگ‌ها و ظلم‌های استکبار و صهیونیزم را بازگو نمودند.

جا دارد هزار بار دست قنوت به آسمان بلند نماییم و خداوند را به داشتن چنین رهبر شایسته شکرگزار باشیم.

مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه علمیه قم ضمن حمایت قاطع از سخنان رهبر معظم انقلاب از سران سه قوه می‌خواهد با وحدت و انسجام حول محور کلام رهبری؛ خدمت رسانی به مردم را مضاعف نموده و یأس و ناامیدی را با فعالیت‌های جهادی خویش تبدیل به آینده‌ای درخشان و بالنده نمایند.

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم –20/10/1396

 

 

    نمايش منو
    اوقات شرعی