امروز شنبه ۲ تير ۱۳۹۷

سخنان رهبر انقلاب همیشه راهگشا و بسیار دقیق است پنجشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶:۳۵


سخنان رهبر انقلاب همیشه راهگشا و بسیار دقیق است تعداد بازدید: ۱۱۷

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم شریف قم، گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه در سخت ترین بحران ها، فرمایشات راهگشا و بسیار دقیق می فرمایند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی نژاد، رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم در پنجاه و ششمین جلسه عمومی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم به قیام 19 دی مردم قم اشاره کرد و اظهار داشت: این روز، روز شروع انقلاب اسلامی و روز طلوع انقلاب در کشور است، آن  را به همگان تبریک عرض می کنیم.

 

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم شریف قم، گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه در سخت ترین بحران ها، فرمایشات راهگشا و بسیار دقیق می فرمایند.

 

رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمن ما آمریکا و صهیونیسم قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را دارند و برای رسیدن به این هدف پوج کارهای بسیاری انجام دادند که همگی به در بسته خورد و با شکست مواجه شدند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با اشاره به اینکه ملت شریف ایران همیشه در سختی ها پشت نظام بوده و از آن حمایت کردند، گفت: رضایتمندی حضرت آقا از مردم که فرمودند هزار بار تشکر می کنم، این مدال افتخاری است برای همه ملت که اینگونه رهبر از آن ها راضی است.

 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر تصریح کرد: دشمنان در حادثه اخیر دو قرارگاه در اربیل عراق و قندهار افغانستان برای ضربه زدن به کشور ما تدارک دیده اند و همچنین نیروهایی را در داخل برای تحریک کردن مردم بسیج کرده بودند و در آینده هم برنامه خواهند داشت ولی بدانند که همیشه شکست خوردند و خواهند خورد.

 

رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم عنوان کرد: همه مشکلات را نمی شود از دشمنان خارجی دانست، در واقع ما در داخل به آنها بهانه ای می دهیم و آنها از این طریق ورود می کنند و احساسات مردم را تحریک می کنند، ما در همه قوا داری اشکال هستیم و بایستی اینها رفع شود.

 

وی مسائل اخیر در کشور را بسیار تلخ عنوان کرد و افزود: در این حوادث اخیر کاملا قابل مشاهده است که دشمنان ما دین را هدف گرفتند و مساجد، حسینیه ها و حوزه های علمیه را تخریب و به آتش می کشانند که همه مردم از این قضایای پیش آمده ناراحت هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی بهانه ای شد تا دشمنان بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند، گفت: بسیاری از افرادی که در این اغتشاشات حضور داشتند از نظر معیشتی در سطح بالایی بودند و مشکل مالی نداشتند و قطعا هدفشان مقابله با نظام بود.

    نمايش منو
    اوقات شرعی