امروز یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷

حضور مردم در 22 بهمن پاسخی قاطع به فریب خوردگان داخلی است جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵:۰۵


حضور مردم در 22 بهمن پاسخی قاطع به فریب خوردگان داخلی است تعداد بازدید: ۲۶۱

حجت الاسلام محمودی با تبریک دهه فجر ابراز کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، حضور با شکوه مردم در 22 بهمن می تواند پاسخی قاطع به فریب خوردگان داخلی باشد.
 به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا محمودی ،نماینده طلاب و فضلای بوشهر در نطق پیش از دستور پنجاه و هشتمین جلسه مجمع نمایندگان طلاب با تبریک دهه فجر ابراز کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستیم، حضور با شکوه مردم در 22 بهمن می تواند پاسخی قاطع به فریب خوردگان داخلی باشد. 
 
وی ادامه داد: مردم کشور ایران در سال 57 به رهبری امام خمینی(ره) این انقلاب را به پیروزی رساندند و خودشان هم حافظ آن خواهند بود، همانطور که مشاهده می شود در این چهل سال اگر توطئه ای علیه نظام می شد مردم با یک اشاره ولی امر مسلمین به خیابان ها می ریختند و توطئه ها را خنثی می کردند.
 
نماینده طلاب و فضلای بوشهر اظهار داشت: هر کس که پیرو امام خامنه ای(مد ظله العالی) نباشد و از ایشان حمایت نکند، آرمان های امام(ره) را قبول ندارد و پیرو ایشان نیست.
حجت الاسلام و المسلمین محمودی عنوان کرد: همانطور که پیامبر اکرم(ص) از آینده اسلام با خبر بودند و می دانستند که چه چیزی در انتظار اسلام است، امام خمینی(ره) هم فرمودند با قلبی آرام از پیش شما می روم، یعنی ایشان از در خشان بودن آینده انقلاب مطمئن بودند.
 
عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم افزود: این انقلاب بسیار ارزشمند است و برای ایجاد آن و حفظش شهدای بسیار زیادی تقدیم اسلام کردیم ولی دشمنان همچنان می خواهند مانع استمرار این نظام شوند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان با تشکر از عملکرد هیات رئیسه در دوره هفتم مجمع نمایندگان، بیان کرد: تلاش های ایشان و معرفی مجمع نمایندگان به رهبرمعظم انقلاب، مراجع و سایرین جای تقدیر و تشکر دارد.
 
نماینده طلاب و فضلای بوشهر با بیان اینکه امروز مجمع نمایندگان جایگاه واقعی خود را پیدا کرده است ولی برای رسیدن به آن راه زیادی وجود دارد، گفت: یکی از وظایف مهم امروز نمایندگان طلاب این است که به صورت منظم و مستمر در جلسات عمومی و کمیسیون ها شرکت کنند.
 
حجت الاسلام و المسلمین محمودی با ابراز تاسف گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان نسبت به جلسات کمیسیون ها بی تفاوت هستند، این در حالی است که بالندگی مجمع نمایندگان به کمیسیون های آن است بنابراین بایستی نسبت به این مساله توجه ویژه ای شود. 
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب در پایان سخنان خود گفت: طی این چند سال دوره هفتم طرح های گوناگونی در مجمع نمایندگان طلاب به تصویب رسیده است، بنابراین بایستی سرنوشت این طرح ها که آیا اجرا شدند یا خیر برای نمایندگان روشن شود.
    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷
    ۱ ذي القعدة ۱۴۳۹