امروز یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷

نخستین جلسه خانوادگی طلاب سنقر کرمانشاه برگزار شد شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۹:۳۵


نخستین جلسه خانوادگی طلاب سنقر کرمانشاه برگزار شد تعداد بازدید: ۲۵۴

نخستین جلسه خانوادگی طلاب و فضلای شهرستان سنقر(کرمانشاه) در دوره هشتم مجمع نمایندگان طلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا، نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، نخستین جلسه خانوادگی طلاب و فضلای شهرستان سنقر(کرمانشاه) در دوره هشتم مجمع نمایندگان طلاب روز پنج شنبه 23فروردین 96  با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا، نماینده  مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین فرضعلی فعلی، نماینده طلاب و فضلای شهرستان سنقر در دوره هشتم مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ضمن خیر مقدم گویی، شهادت امام موسی کاظم(ع) را تسلیت گفت و از حضور پر شور طلاب در این جلسه تقدیر و تشکر کرد.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سالمی، رییس صندوق قرض الحسنه طلاب شهرستان سنقر با اشاره به بودجه این صندوق از طلاب خواست که به موقع اقساط خود را پرداخت کنند تا بتوانند به سایر طلاب نیز خدمات ارائه کنند.

 

وی با بیان اینکه اگر وام گیرندگان سه قسط وام عقب افتاده داشته باشند از شهریه آنها کسر خواهد شد، گفت:  از طلاب و فضلای محترم صمیمانه خواهش می کنم که در این رابطه با ما همکاری کنند تا بتوانیم به سایر دوستان نیز وام پرداخت کنیم.

 

 

 

    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷
    ۱ ذي القعدة ۱۴۳۹