امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ارتباط نمایندگان اصفهان با طلاب افزایش می یابد چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۲۳


ارتباط نمایندگان اصفهان با طلاب افزایش می یابد تعداد بازدید: ۸۱

عضو مجمع نمایندگان طلاب با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات طلاب باید یکی از اولویت های مهم کاری مجمع در دوره جدید باشد، اظهار داشت: در این دوره سعی می کنیم بیشتر به مشکلات طلاب حوزه انتخابیه خود رسیدگی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین یحیی دوست محمدی، در گفت و گو باخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع با اشاره به اولویت های کاری مجمع در دوره هشتم گفت: طلاب با اساسنامه مجمع آشنا هستند و از نمایندگان خود سوال می کنند که چرا برخی از بندهای این اساسنامه اجرایی نمی شود.

 

نماینده طلاب و فضلای فریدن با اشاره به اینکه ارتباط دادن طلاب با مقام معظم رهبری و سایر بزرگان جز این اساسنامه است، گفت: دیدار طلاب با حضرت آقا، مراجع و جامعه محترم مدرسین را می توان استانی کرد که طلاب کل یک استان در زمان مشخصی با آنها دیدار داشته باشند.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات طلاب باید یکی از اولویت های مهم کاری مجمع در دوره جدید باشد، اظهار داشت: در این دوره سعی می کنیم بیشتر به مشکلات طلاب حوزه انتخابیه خود رسیدگی کنیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین دوست محمدی با اشاره به اینکه مجمع بایستی به دنبال اجرایی کردن کامل اساسنامه باشد، گفت: متاسفانه وقتی به اساسنامه رجوع می کنیم متوجه می شویم که خیلی از آن هنوز اجرایی نشده است و طلاب از ما سوال می کنند که چرا فلان چیز در اساسنامه هست ولی اجرا نمی شود.

 

وی اضافه کرد: هیأت رئیسه محترم مجمع نمایندگان طلاب بایستی از نمایندگان حمایت کنند و پشتیبان آنها باشند تا در صورتی که خواستند دیدار یا برنامه ای داشته باشند بدانند که پایگاهی است که از آنها حمایت می کند، بنابراین امیدواریم در این دوره به این مساله توجه ویژه ای شود.

 

نماینده طلاب و فضلای فریدن اظهار داشت: در صورتی که بخواهیم به نمایندگان انگیزه بدهیم و آنها را فعالتر از گذشته ببینیم بایستی آنها را پشتیبانی کنیم چون اگر پشتیبانی نشوند تا حد حرف میمانند و نمیتوانند فعالیت بیشتری داشته باشند.

 

حجت الاسلام و المسلمین دوست محمدی با اشاره به مهمترین برنامه هایی که در دوره جدید برای طلاب حوزه انتخابیه خود دارد، گفت: در این دوره سعی داریم برای حل مشکلات طلابمان با مسئولان  ، امام جمعه و خیران منطقه ارتباط بیشتری داشته باشیم.

 

وی ادامه داد:  تلاشمان بر این است که در این دوره با اساتید، علما، دانشمندان و افرادی که میتوانند کاری کنند یا طلاب را راهنمایی کنند و به طلاب کمک کنند، ارتباطمان بیشتر شود./1312/T

    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
    ۶ ذي الحجة ۱۴۳۹