امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

آیت الله حدائق یاری وفادار برای رهبری بود شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲:۰۸


آیت الله حدائق یاری وفادار برای رهبری بود تعداد بازدید: ۸۱

در پی درگذشت آیت الله حدائق از علمای شیراز، مجمع نمایندگان طلاب فارس با صدور اطلاعیه ای به همین مناسبت پیام تسلیت صادر و اعلام کرد: این عالم ربانی و سالک الی الله سال ها در خدمت انقلاب اسلامی و مکتب امام خمینی بود و پس از ایشان نیز یاری وفادار برای مقام معظم رهبری و نمایندگان معظم له در شهر شیراز بود.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه استان فارس به مناسبت ارتحال آیت الله شیخ محمدرضا حدائق، پیام تسلیت صادر کرد.
 
متن کامل پیام بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
⚫️انا لله و انا الیه راجعون⚫️
 
حضرت حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج شیخ علیرضا حدائق«دامت توفیقاته»
 
سلام علیکم
 
رحلت اندوهناک عالم وارسته و روحانی پرهیزگار حضرت آیت الله شیخ محمد رضا حدائق«رضوان الله تعالی علیه» که عمری در سنگر دفاع از مکتب اسلام و خدمت رسانی به مردم شریف شیراز مجاهدت نمود حزن و اندوهی بزرگ در دل ما ایجاد کرد.
 
این عالم ربانی و سالک الی الله سال ها در خدمت انقلاب اسلامی و مکتب امام خمینی بود و پس از ایشان نیز یاری وفادار برای مقام معظم رهبری و نمایندگان معظم له در شهر شیراز بود.
 
نمایندگان طلاب و فضلای استان فارس در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم این مصیبت را به مردم شریف شیراز و خاندان محترم حدائق به ویژه حضرتعالی تسلیت عرض می کنیم و غفران و رحمت پروردگار را برای ایشان و صبر و اجر جزیل را برای شما آرزومندیم.
 
نمایندگان طلاب و فضلای استان فارس در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم
پنجشنبه ۹۷/۴/۲۱
    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
    ۶ ذي الحجة ۱۴۳۹