امروز شنبه ۲ تير ۱۳۹۷

تجلیل از عمار انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری نماز جمعه قم جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵:۱۳

با حضور شخصیت های حوزوی صورت گرفت؛
تجلیل از عمار انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری نماز جمعه قم تعداد بازدید: ۱۶۳

همزمان با سالگرد تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری و در آستانه سالروز تأسیس شورای نگهبان، از آیت الله احمد جنتی با حضور جمعی از علما و مسؤولان استان قم تقدیر و تجلیل شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، در حاشیه برگزاری نماز جمعه قم و همزمان با سالگرد تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری و در آستانه سالروز تأسیس شورای نگهبان، از آیت الله احمد جنتی رییس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان با حضور جمعی از علما و مسؤولان استان قم تقدیر و تجلیل شد.

 

بر اساس این گزارش، این برنامه که به پاس بیش از 50 سال مجاهدت آیت الله جنتی و همراهی همیشگی وی با حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب و حضور دائم در سنگر دفاع از انقلاب در مصلای قدس قم برگزار شد، جمعی از شخصیت های برجسته حوزوی و مسؤولان شهری و استانی حضور داشتند.

از حاضران در این مراسم می توان به آیات سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم و عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری، سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر حرم حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم، آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان و عضو جامعه مدرسین، احمد امیر آبادی عضو هیأت رییسه مجلس، مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قم و جمعی دیگر از شخصیت های حوزوی و استانی اشاره کرد.

آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه این هفته شهر مقدس قم در خطبه دوم با گرامیداشت سالگردهای افتتاح خبرگان و تأسیس شورای نگهبان، از شخصیت برجسته آیت الله جنتی و مجاهدت های وی در دفاع از ولایت فقیه و انقلاب تجلیل  کرد.

وی تأکید کرد: حضرت آیت الله جنتی جلوی طمع ورزی های دشمنان را گرفته و سعی کرده است که سلامت نظام را از هر جهت حفظ کند، آیت الله جنتی دغدغه دین دارد و با قامتی استوار در برابر همه مسائل و هجمه ها سینه را سپر کرده است تا انقلاب و ارزش ها بماند.

در این مراسم آیت الله حسینی بوشهری با اهدای قرآنی متبرک و آیت الله سعیدی با اهدای نشان فاطمی حرم مطهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه(س) از آیت الله جنتی تقدیر کردند و توفیقات بیشتر و آرزوی سلامتی و طول عمر را برای عمار انقلاب از خداوند متعال خواستار شدند.

همچنین مردم ولایتمدار مردم قم در زمان برنامه تجلیل قیام کرده و با سردادن شعارهای از زحمات آیت الله جنتی در سنگرهای گوناگون به انقلاب تقدیر کردند.

 

    نمايش منو
    اوقات شرعی