امروز یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷

پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه برای دو عالم حوزوی شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶:۰۷


پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه برای دو عالم حوزوی تعداد بازدید: ۱۴۱

در پی در گذشت آیت الله مروارید از علمای حوزه علمیه ایلام و آیت الله غروی عضو شورای استانی حوزه علمیه آذربایجان شرقی، آیت الله اعرافی پیام تسلیتی به صورت جداگانه برای این دو عالم حوزوی صادر کرد.

آیت‌الله مروارید روحانی شجاع با منبرهای روشنگر بودند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه در پیامی درگذشت آیت الله علی اصغر مروارید را تسلیت گفت.

 

وی در این پیام نوشت:‌ ایشان از نخستین سال های تحصیل در قم تا ایام انقلاب و پس از پیروزی، پیوسته در پیشاپیش صفوف رزمندگان و مجاهدان، به عنوان عالمی انقلابی، در صف سخنگویان عالم و انقلابی فعالیت داشت.

 

تلاش های مستمر و مؤثر این روحانی ارزشمند در عرصه های فرهنگی با منبرهای روشنگر و بیان صریح و شیرین، خاطره های ماندگاری در ذهن و دل آشنایان این روحانی شجاع بر جای گذاشته است.

 

اینجانب مصیبت وارده را به بیت مکرم و دوستان ایشان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان علو درجات و غفران الهی را برای آن مرحوم و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان مسألت دارم.

 

آیت الله اعرافی درگذشت آیت الله احمد غروی را تسلیت گفت

 

 آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر  در پیامی در گذشت آیت الله حاج میرزا احمد غروی را تسلیت گفت.

 

در این پیام آمده است: رحلت عالم عامل، آیت الله  حاج میرزا احمد غروی (عضو محترم شورای استانی حوزه علمیه آذربایجان شرقی) را که عمر بابرکتش را در سیر و سلوک معنوی و ترویج معارف نورانی اهل ‌البیت(علیهم السلام) و تربیت شاگردان شایسته سپری نمود را به محضر صاحب حوزه‌های علمیه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید(دامت برکاتهم)، حوزه علمیه و بیت شریف‌شان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم رضوان و رحمت واسعه‌ الهی و برای بازماندگان مکرم‌شان صبر توأم با اجر از درگاه خداوند مسألت دارم.

گفتنی است، آیت الله احمد غروی تبریزی، عضو شورای استانی حوزه علمیه آذربایجان شرقی، از علمای برجسته و اساتید برگزیده حوزه و دانشگاه تبریز عصر سه شنبه ۱۰ مرداد ماه به دلیل کهولت سن و بیماری در سن 77 سالگی به دیار باقی شتافت.

    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷
    ۱ ذي القعدة ۱۴۳۹