امروز یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷

اجلاس رسمی خبرگان شهریورماه برگزار می شود پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳:۲۸


اجلاس رسمی خبرگان شهریورماه برگزار می شود تعداد بازدید: ۲۴۷

جلسات کمیسیون های تحقیق، سیاسی_اجتماعی، ۱۰۷و ۱۰۹ قانون اساسی، حراست و پاسداری از ولایت‌فقیه، امروز پنجشنبه ۱۹مرداد با حضور اعضای برگزار شد.اجلاسیه آینده مجلس خبرگان رهبری که سومین اجلاس رسمی دوره پنجم محسوب می شود در تاریخ 28 و 29 شهریور در تهران برگزار می گردد.
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسات کمیسیون های "تحقیق"، "سیاسی_اجتماعی" و "107و 109 قانون اساسی" پیش از ظهر و نیز کمیسیون "حراست و پاسداری از ولایت‌فقیه"، عصر امروز پنجشنبه 19مرداد با حضور اعضاء، برگزار گردید.

در جلسات این کمیسیون‌ها، موضوعات مربوط به شرح وظایف مجلس خبرگان، مباحث اجلاس آتی خبرگان که در شهریورماه تشکیل خواهد شد و نیز  مسائل داخلی، منطقه ای و بین‌المللی با حضور یکی از کارشناسان مسائل سیاسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آیت الله جنتی رئیس کمیسیون تحقیق در جلسه این کمیسیون، ضمن اشاره به مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری و قدردانی از برگزارکنندکان این مراسم ها از حواشی بوجود آمده از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم تحلیف، انتقاد کرد و از این عده خواست علاوه بر عذرخواهی از ساحت مردم از این کار خود توبه کنند.

اجلاسیه آینده مجلس خبرگان رهبری که سومین اجلاس رسمی دوره پنجم محسوب می شود در تاریخ 28 و 29 شهریور در تهران برگزار می گردد. 

 

 

    نمايش منو
    اوقات شرعی

    امروز : یکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷
    ۱ ذي القعدة ۱۴۳۹